• ~janles62
    (2011-10-25 10:35)
    jak ktoś nie ma głosu to wyrównuje to innymi walorami--ale jest cwana i robi kasę na niczym
  • ~jan
    (2011-10-25 22:51)
    telewizja pokazala meliniare jeszcze zaplacila za rynsztokowy wyglad z abonamentow wiec` juz widac na co idzie kasa nigdy nie zaplace za badziewo
  • ~Salcia
    (2012-01-20 04:22)
    Ciagle pokazuje , jak na tarczy ;;strzelniczej;; gdzie jurne ogierki maja
    swoje ''pracia ;;wkladac !
  • ~kobita
    (2011-11-29 09:06)
    a kiedy ma na sobie nosic takie kreacje? jak bedzie miec 60-tke? Co prawda mozna sie jej czepiac bo sepleni, bo cos tam..ale wyglad ma ok.
  • ~kaśka
    (2011-11-10 20:24)
    co za gniot normalnie jak dzień świstaka tyle że ten film był przynajmniej zabawny a tu ciągle te same kawałki sklejane w kolejne odcinki normalnie aż zbiera się na pawia i ten mierny prowadzący udający że ludzie tego nie widzą mam tylko nadzieję że wokalistki i wokaliści programu trzymają się go jedynie ze względów finansowych bo niedługo zostaną wystawieni za dekorację sceny programu chociaż już teraz praktycznie zniknęli z programu
  • ~Miklus
    (2011-10-31 09:26)
    Kretyństwo powinno jednak mieć jakieś granice. Że tzw. Doda jest bezrozumnym beztalenciem to trudno, nikt nie narzeka na brak rozumu, ale dlaczego twórcy programu godzą się na takie numery, trudno pojąć.
  • ~Drzazga 101
    (2011-10-28 18:10)
    O Matko, nie no, Ludzieńki, przestańta mnie rozśmieszać: Doda PIOSENKARKĄ, dobre sobie ! No to nakłońcie ją, żeby zaśpiewała "Karuzelę z Madonnami", jak to onegdaj śpiewała Ewa Demarczyk - też na D. ONA, tzn. Demarczyk to ŚPIEWAŁA i nie potrzebowała pokazywać przy tym dupy. A Doda to Doda, fajna dupancja i nic poza tym.
    Hej !-
  • ~CZEKAMY NA WIECEJ ,A MOZE MNIEJ
    (2011-10-26 21:00)
    W GLOWIE NIEWIELE I NA CIELE TEZ.GDZIE TEN WYSOKI ILORAZ
  • ~a
    (2011-10-26 17:32)
    Doda jest GRUBA , powinna się przykrywać a nie odkrywać.
  • ~MARK UFO
    (2011-10-26 05:07)
    ...zanikająca panna młoda w polskim remark Pretty Women we wrocławskim ZOO po estradowej przygodzie na A1 w Cieszynie pocieszyła wojaka szwejka Vaclawa Havla występując w tej jego sztuce oscarowej pod specjalnym nadzorem praskiej wiosny w reżyserii przesłuchanej już Krystyny Jandy za niecałe trzy miliony chętnych...W drodze powrotnej znad zawrotnego przebiegu pod Ciechanowem zatrzymała się na dłużej w barze mlecznorybnym o nazwie smażalnia love story i tylko twoje okulary jądrowe ala Hillary B53- powiatowa droga nawet asfaltowa w krzywym kapeluszu na skrzyżowaniu ulic szlaku Wilnowskiego kibiców polskich dróg.