• ~amerykanin
    (2011-10-18 00:10)
    wstydze sie za pana
  • ~Czytelniczka felietonów p. Kamili
    (2011-10-27 11:23)
    Bardzo ładna fryzura i makijaż. Zazdroszczę Pani, że już znalazła swą miłość. Ja wciąż czekam. Gratuluję wzajemnego szacunku i zrozumienia. Prawdziwa miłość nie zna żadnych granic, także wiekowych i nikogo nie krzywdzi i tak jest w tym przypadku. Wiele radosnych dni we dwoje życzę!
  • ~janinaH
    (2012-10-26 22:10)
    Bardzo dobrze zrobił Łapicki .Jak go tak bardzo kochała to po co jej jego majątek , wystarczy same nazwisko .
  • ~ginekolog
    (2012-10-27 12:41)
    Ba - zachcialo sie dziadkowi ...wnuczki!
  • ~Quo vadis
    (2012-04-21 23:28)
    Na szczesliwa to ona nie wygląda. Widać, że zauroczenie gwiazdą, szczególnie tej, której blask gaśnie, szybko monęło. I jak tu się wycofać z honorem...
  • ~NO TO
    (2012-01-09 05:33)
    WNUKI TEGO DZIADKA SA STARSZE OD JEGO ZONY I NA PEWNO SIE LUBIA. TYLKO ZEBY DZIADKOWI ZONY NIE ODBILI. BO TAK SIE TEZ ZDARZA.
  • ~katarzyna
    (2012-01-02 13:28)
    PO OBEJRZENIU WSZYSTKICZ ZDJEC, CHCIALAM JESZCZE DODAC, ZE PANI KAMILA WYPIEKNIALA,ALE PAN ANDRZEJ LAPICKI ODMLODNIAL. NO I WIDZICIE SAMI,CO POTRAFI ZROBIC MILOSC Z LUDZMI. ZADNE KOSMETYKI CZY DIETETYCZNE ,WITAMINIZOWANE ODZYWKI,NIE ZDZIALAJA TAKIEGO CUDU.TYLKO BRAC PRZYKLAD!!!
  • ~katarzyna
    (2012-01-02 13:19)
    NIE MARTWCIE SIE O LAPICKIEGO,TO CO NAPISAL ---hrtman wielki---JEST OBRZYDLIWE. PAN LAPICKI ZAWSZE BYL PORZADNYM CZLOWIEKIEM ,ZOSTAL WDOWCEM,WIEC SIE OZENIL. NIKOMU NIE ZROBIL ZADNEJ KRZYWDY. DZIECI I WNUKI PANA LAPICKIEGO POLUBILY JEGO ZONE I CIESZA SIE,ZE NA STARE LATA NIE JEST SAM. A ONI WIDOCZNIE TAK ZADECYDOWALI,ZE BEDZIE IM ZE SOBA DOBRZE.NIE WCHODZE W SZCZEGOLY,BO TO NIE MOJA SPRAWA.PANI KAMILA FAKTYCZNIE WYLADNIALA, PODOBNO MILOSC TAK ODMLADZA KOBIRTY. ZYCZE IM WIELE SZCZESCIA, ZAWSZE PODZIWIALAM PANA LAPICKIEGO JAKO AKTORA,BYL WSPANIALY W KAZDEJ ROLI.
  • ~wiesiek
    (2011-12-06 06:46)
    bardzo umujaca para ajednak mozna zyc pieknie
  • ~dem