• ~Normalna
    (2011-10-15 09:58)
    A co w tym dziwnego, że w makijażu dobrze zrobionym każda kobieta, nie tylko aktorka wygląda ładniej? Czyżby jad zawiści zatruł niektórym jasność myślenia?
  • ~zawiedziony
    (2011-10-15 15:22)
    No i pokazali: bez makijażu ani rusz, a potem to już tylko z makijazem. A tytuł taki obiecujący!
  • ~Mizera
    (2011-10-14 11:57)
    Wielka mi gwiazda, żeby się zakrywać musiała. Kogo obchodzi jej twarz?!
  • ~atech-Ontario
    (2011-10-14 14:07)
    LADNY MAKE-UP KOBIETY TO ZASLUGA MEZCZYZNY, KTORY MA DO TEGO CIERPLIWOSC...

    Wszyscy jestesmy aktorami, tylko jedni sa promowani a drudzy nie...Tej pani wspolczujemy, aczkolwiek ladnie zagrala w "Czasie Honoru"...2 godziny nakladania, dwie godziny zmywania, fryzura, lakier...Kobiete nie nalezy podziwiac za ladny make-up, bo to zasluga mezczyzny, ktory ma do tego cierpliwosc...I jeszcze jest na tyle wspanialomyslny, ze ma na taka kobiete ochote w lozku...
  • ~sowka.
    (2011-10-14 14:45)
    Straszna ! Wyglada jak sowa przed pierzeniem.
  • ~kobita
    (2011-10-14 15:01)
    TOTALNA glupota, to juz nie moze miec chwili bez tapety na twarzy?! Wiadomo, ze ta cala tapeta niszzy cere, wiec zdrowiej jest chodzic bez, co sie czepiacie?
  • ~m
    (2011-10-14 22:52)
    Biedactwo. Ja.. no coż, nie wychodzę z domu w makijażu. Szok.
  • ~wikary
    (2011-10-15 01:18)
    DO NAZISTY J-23 heil kaczor heil !!!

    "KOCHAJ BLIZNIEGO SWEGO ... ODPUSC NAM NASZE WINY JAKO I MY ODPUSZCZAMY ... nic to ci nie mowi FASZYSTO - jesli nie TO NIE JESTES ANI KATOLIKIEM ANI POLAKIEM

    FASZYSTO Z SEKTY PISIATEJ nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu... POMNIJ ZE TO PRZYKAZANIE PANA

    FASZYSTO Z SEKTY PISIATEJ pomnij slowa Pana "NIE BEDZIESZ MIAL BOGOW OBCYCH PRZEDE MNA" a dla ciebie FASZYSTO wazniejsze niz PRZYKAZANIA PANA sa slowa kaczynskiego czy rydzyka

    SEKCIARZE BALWOCHWALCY kiedy pojdziecie do komunii, STANIE WAM KOSCIA W GARDLE - wasze grzechy sa NIE ODPUSZCZONE
    WASZE MIEJSCE JEST W PIEKLE!
    BELZEBUB JUZ SZYKUJE NA WAS KOCIOL ZE SMOLA I DIABLY OBLIZUJA PALCE!
  • ~Nadia
    (2011-10-16 11:43)