• ~jan
    (2011-10-08 09:33)
    ha ha dobre kwasniewska ze swoja miernota corka to juz wszedzie znajomoaci wykorzystala aby zarabiac a i nastepne stare zbyt stare na swoj wiek udajace damy bo daleko im do dam robia wszystko aby sie pokazac
  • ~e
    (2011-10-08 17:51)
    nisko skanalizowana , solarium spieczona szpetna stara baba..ani ciuchy ani skalpel nie pomoze...
    godna pozalowania ta pani
  • ~BABCIA
    (2011-12-02 20:40)
    Pierwszy milion trzeba ukraść ,.nie ja to wymyśliłam ,a ilu takich jest ,.Nie jestem zafascynowana Paniami , krótko ,..spracowane to One nie "SĄ"
  • ~hopsiup
    (2011-10-30 14:51)
    dres wole jak się pisze przez jedno "S"
  • ~Śrubek
    (2011-10-07 22:36)
    Kółko wzajemnej adoracji. Kobiety zmurszałe, po dotyku skalpela... I niby wolontariat ? Śmiechu warte. Ciekawe ile faktycznej pomocy wędruje do potrzebujących a na ile to potrzeba tych "kobiet z klasą" pokazania się, bycia na topie. Zal.
  • ~Klara
    (2011-10-07 20:17)
    Wspaniale Kobiety jaka klas!
    Az przyjemnie popatrzec ! Gratuluje
  • ~bydlaszewski
    (2011-10-08 02:17)
    SALONOWA POPELINA!!!
  • ~dys
    (2011-10-07 17:17)
    Jola jest wszędzie tam gdzie kasa
  • ~Jowita
    (2011-10-08 06:15)
    Przestałam wierzyć w wolentariat p.Kwaśniewskiej po wystąpieniu w reklamie.
    Jak tacy ludzie patrzą ludziom w oczy, a myślą tylko o kasie.
    W moich oczach już nic nie znaczy."Za pieniądze lud się modli,za pieniądze lud się podli." Amen
  • ~krupa
    (2011-10-08 17:49)
    znam pania dorote...wielka fasada , hiena na pieniadze..bez pieniedzy soszynskiego bylaby zerem...jest wlasciwie nadal..
  • ~maja
    (2011-10-08 09:36)
    brakuje damy dody damy herbus i damy jolki rutowicz i damy w pelnej krasie polskiej bylyby pokazane
  • ~jolly
    (2011-10-08 17:47)
    nie chce ani pieniedzy ani niczego co posiada ta szpetna zimna i na cztery lapy kuta soszynska..brrr szpetne wyrafinowane babsko a do tego krzywonozny karakan
    panie wojtku tyle pieknych i inteligentnych kobiet chodzi po swiecie a pan zdecydowal sie na taka miernote "pianistke" z sopotu
  • ~ja ja
    (2011-10-09 10:02)
    Sprostowanie : Alicja Kornasiewicz ("słabsza"), nie Kornatowska .
  • ~janka ze wsi
    (2011-10-09 09:12)
    ...pieniadze to nie wszystko...aparycja tych pan nie do pozazdroszczenia...skalpel juz nie pomoze
  • ~CeeL
    (2011-10-09 09:10)
    Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci kim jesteś... Przysłowia są mądrością narodów.
  • ~Kaszalot znawca kobiet i obyczajów
    (2011-10-08 12:12)
    Bawimy się jak damy...
    Jak nie damy to się nie bawimy.
  • ~o matko
    (2011-10-08 11:39)
    czy pani Kulczyk stoi w towarzystwie osób słabszych , którym pomaga?
  • ~zabawa
    (2011-10-08 11:39)
    zabrakło mi p. Krzywonos
  • ~stiva