• ~heh
    (2011-10-01 23:56)
    już się pismaki nie miały czego chwycić? to se durnie do majtek zaglądajcie, własnych ma się rozumieć!!!
  • ~lili
    (2011-10-04 18:34)
    fleja, niedomyta ,niedoprana , francuskie perfumu jej smrodu nie zabiją,kurdupelek na obcasach ,ale śmierdząca , fuj...
  • ~Roman
    (2011-10-01 20:46)
    Brud raczej kojarzy się z czarnym a nie białym !!!Uważam , że ktoś jej podał brudną rękę , ubrudzona np. pudrem a ona pożniej swoja włożyła do kieszeni .
    Kożuchowska owszem zachowała sie jak fleja .Swego czasu była wśród ludzi z zapoconymim pachami i to bylo widać wyraźnie na jej sukience .
    Tu bym nie robił sensacji .Przecież jest teraz moda na celowe imitowanie zużycia materiału (teraz nowe sa robione na stylizowanie starychciuchów ) albo przychodzenie w garniturze i tramkach . .
  • ~stary
    (2011-10-09 03:49)
    Ta iskierka jest zjawiskowa i żałosne jest czepianie sie spodni chyba ,ze plama byłaby w okolicy "różyczki".
  • ~Czytelnik2
    (2011-10-01 23:15)
    Pewnie otarł się o Herbuś jakis szurniety pampers z upadłego DZIENNIKA, stąd niby brud! Brak tematów i brak kultury - to bolączka waszych "dziennikarzy".
  • ~Gneis
    (2011-10-02 09:37)
    drogi dzienniku, przez takie dziadowskie głupoty przestaję was kupować, niedługo i pewnie czytać .

    Wydawało mi się, że macie ambicje być szanowaną gazetą, ale staczacie się tak nisko, że już się nawet schylać nie opłaca.
  • ~juhas
    (2011-10-02 17:57)
    Ale paskudne babsko. I to jest celebrytka? To Warszawę należ zaorać.
  • ~lekarz
    (2011-10-03 15:22)
    SAME DEBILNE ARTYKUŁY
  • ~vh
    (2011-10-03 19:03)
    przestancie juz kombinowac - kondomy sa talkowane, troche dziewczynie na rekach zostalo jak wkaldala rece do kieszeni by wytrzec a wy robicie mi wielkie halo - takie ciacho jak Trelisnki to moza i bara bara przed imprezka zrobic
  • ~BEZ KRYTYKI
    (2011-10-04 16:53)
    WY SIE UMYJCIE I ZACZNIJCIE KRYTYKOWAC.