• ~ciekawy
    (2011-09-26 18:40)
    Czy to zdjęcia z Agencji Towarzyskiej? Oświećcie mnie!
  • ~babcia
    (2011-09-27 12:02)
    Nie wiem, czy to jakaś fotograficzna maniera, czy te kobiety rzeczywiście tak wyglądają. Tak nieproporcjonalnie zbudowanych istot dawno nie oglądałam. I jeszcze ubrane tak, żeby podkreślić, a nie ukryć mankamenty swojej sylwetki.
    Zgroza !
  • ~zdziwiony...
    (2011-10-11 17:21)
    Może ja się nie znam ale z całego tego towarzystwa rozpoznawalna jest Pani (exPazura) Weronika Marczuk. Może jeszcze Marta Wiśniewska - bo to jest chyba Mandaryna - prawda?
    A Pani Kinga Rusin? To drobna i bardzo piękna kobieta i sama sobie zawdzięcza sławę. Dzięki urodzie, inteligencji i ciężkiej pracy.
    A reszta? Słyszymy o nich raz w roku... albo rzadziej... to już Frytka jest bardziej znana...
  • ~abc
    (2011-10-06 15:01)
    Dziennikarstwo nawet plotkarski osiągnęło dno
  • ~DinX
    (2011-10-04 09:28)
    Dziwne, że w tym zestawieniu nie znalazł się szatanista Merdal...
  • ~~ rorot
    (2011-10-02 18:00)
    To mają być gwiazdy?
    Nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady!
  • ~lunk
    (2011-09-29 11:47)
    A może pod mężem. Dziennikarzu-dowcipnisiu za dychę! Zwykle, sytuację taką jak opisywana, określa się jako "przy mężu".
  • ~KUKU
    (2011-09-29 11:39)
    Jeżeli to mają być gwiazdy z pierwszych stron, uroda poniżej przeciętnej krajowej,jako właściciel dobrze prosperującego hotelo-schroniska,nie zatrudnił BYM ,nawet jako pisuardesy,aby nie odstraszały turystów. Z POWAŻANIEM DLA NIESTETY,ALE MIERNOT POD WZGLĘDEM URODY.
  • ~a..........c
    (2011-09-29 09:18)
    Kto takie głupoty wygaduje - Kinga Rusin , kiedy poznała się z tym Liskiem - już była gwiazdą, zdobywała nagrody, jest inteligentna i posiada ogromna wiedzę. Według mnie, to Lisek przy Kindze zdobył blask. To dla niego zrezygnowała z bardzo dobrze zapowiadającej się kariery dziennikarki. Piszecie bzdury - więc to SPROSTUJCIE !!!
  • ~kama
    (2011-09-28 19:05)
    Bzdura ! To Lis , ta miernota wypłynął na Kindze. Dziewczyna z klasą, inteligencją, jest super !!!