• ~żal
    (2011-08-29 18:34)
    ale ona naprawde nie jest ładna a akurat mój ojciec widział je wszystkie bez makijażu i jego komentarz brzmiał tak : pójdę ulicą w Krakowie i pokaże 20 ładniejszych dziewczyn w 5 minut. Żal...
  • ~marco- E tam nieaładna
    (2011-09-01 21:27)
    W telewizorze może to inaczej wyglądać. Do dzisiaj pamiętam, że byłem rozczarowany po wyborze na Miss Polonia Anety Kręglickiej. Podczas koronacji pani Anety rozległy się gwiazdy, dlatego byłem kompletnie zaskoczony kiedy została Miss Świata. Kiedy zobaczyłem z konkursu Miss Świata relacje z poślizgiem, wszystko się wyjaśniło to była dziewczyna zupełnie nie podobna do tej z krajowego konkursu. No , zatkało mnie, była obłędnie śliczna.
  • ~xxx
    (2011-08-29 14:30)
    jedna z najbrzydszych dziewczyn
  • ~loczek:)
    (2011-08-29 14:43)
    do xxx!!! Widać ze dziwny masz gust ...spojrz w lustro najpierw a potem komentuj:)
  • ~Roonn
    (2011-08-29 15:05)
    Nie lubię takiego "mingowego" typu urody. Nie mój typ.
  • ~malinka100
    (2011-08-29 16:18)
    Angelika jest całkiem spoko, ale mi najbardziej podobała się dziewczyna z numerem 16, chociaż Amanda też była ładna.
  • ~Nataszka
    (2011-08-31 12:31)
    gdy juz mieli mówic winiki to wlasnie myslałam o niej cos bardzo dziwnego. bardzo sie ucieszyłam. Jest śliczna.
  • ~wańka
    (2011-08-29 17:42)
    I Angelika Ogryzek wygrała choć nie miała pończoch na nogach podczas pokazu bielizny...A Marta Kownierowicz również nie zalożyła mimo iż świetnie w nich wypadła w wyborach lokalnych. ale znakomicie seksownie w pończochach ta Amanda Warecka i jeszcze ta blodndyneczka z Płocka i ta czarnulka chyba z 16 Natalia bodajże. przepiękne Kobiety po raz pierwszy miss w czarnych pończochach!!!
  • ~MACIE ZEZA !
    (2011-08-31 12:51)
    O nie! Ludzie wogóle nie macie gustu ... jeśli Angelika Ogryzek jest pięknością to albo wy jesteście paskudni i dla was to bustwo ,albo macie zeza !!!
  • ~za oceanu.
    (2011-08-29 18:12)
    Widze ze Polska ma madrch ludzi ale i pare glupkow co zawsze im przeszkadza i nic im sie nie podoba tylko sie ciesza jak moga komus ublizyc czarne kozly.