• ~Donek nic nie moge
    (2011-08-27 09:55)
    A GDZIE ZDJĘCIE DODY.
  • ~wara!
    (2011-08-28 11:29)
    bleble2011-08-27 13:14

    A gdzie młoda Kaczyńska, gdzie Ziobrowa, Sobecka? No gdzie? Co te dokonały? A tez sie o nich mówi.

    Ty kretynie - kretynko, młodej Kaczyńskiej i Ziobrowej w to bagno nie mieszaj., bo za nimi to nawet laptopa mądrzejszy od ciebie nosi.
    To są wartościowe i mądre kobiety a nie salonowe zdziry.
  • ~ooo tak
    (2011-09-05 14:59)
    zgadzam się :) wiele piosenkarek też by się tu nadawało ;D z dodą i rihanną na czele, ja to za każdym razem zmieniam stacje w radio jak wyje rihanna i fakt nawet średniej szkoły nie skończyła ;/ aaa chyba mało kto z wypowiadających się tutaj zakończył edukację w gimnazjum ;/ aa czy jest jakiś facet, który chciałby dziewczynę zz podstawowym?? ;p
    co z tego, że śpiewają, to nie wystarczy, w tym biznesie trzeba być elokwentnym człowiekiem na poziomie...jak nie mają podstaw to tyłkiem próbują zwojować świat ;/
  • ~hahaha
    (2011-09-05 14:49)
    dołaczymy to nich niektóre piosenkarki np rihanna tez nie skonczyla skzoly sredniej ;p hahahahaha!!!
  • ~kaszanka-polska
    (2011-08-29 16:20)
    nie wiem czy którakolwiek z tych plastikowych panienek ma urodę, ale grzybka z pewnością mają wszystkie ... najwyraźniej gatunek ludzki zamiast ewoluować przechodzi w stan degeneracji gdzie zepsucie staje się normą promującą tego typu osobniki ...
  • ~zorro
    (2011-08-30 16:14)
    ludzie kochane, jak daja to robta ile chceta, po co to piszeta. co najwiecej wola pfuj, temu wpierwy staje ...uj? tak bylo zawrzdy, u nos robiel to chutko proboszcz, po kazoniach godol co inszego, a wieczurem gospoche rznal gromica, bo mu juz nie stowol. te celebrytki pewno robily za ministantow, wszystkie patrzaly na nie w kosciolach, jak maja byc nieznane. u nas godoja, ze jak pis wygro, to wszyckie dostaniem sluzbowe celebrytki, hoffmon ma s chinow zaimportowac. ja im nie wierzo, jestem za palikote. to jeden, co nie klomie, no zoboczym. dajta wszystkie glos na niego. oni nie beda krodli, jsak te wszysckie do tyj pory wory, wszyscko zworowali juze niczego oprocz bidy nie zostawili. glosujem na palkota, bidzie w polsce zyryglujem wrota!
  • ~MAX KOLANKO
    (2011-09-01 06:47)
    ...dziś już nie ma Sztuki ;są tylko sztuczki zastępujące myślenie a takie panienki są potrzebne żeby odwrócić uwagę od szmiry większej od mniejszej
  • ~ja
    (2011-08-28 16:56)
    dlaczego ciągle piszecie,że ona dawała, miał ją każdy. A może jego miały wszystkie, które chciały, gdzie chciały,był łatwy, był rozwiazły, bezwstydny, puszczał sie z każda która go chciała.No,pooburzajcie sie na niego!
  • ~amerykanin
    (2011-08-28 14:45)
    OT WASZ OBRAZ POLACY DRODZY2011-08-27 17:27

    DEBILKI W STRINGACH promowane przez DEBILNE MEDIA dla DEBILNEGO SPOLECZENSTWA glosujacego na RZAD DEBI IW 100 procentach się zgadzam
  • ~ZbyszekD
    (2011-08-28 14:33)
    Do: ,,realista'' dawać to one lubią wystarczy poszukać filmików w sieci. Kim podobno ostatnio nawet ochroniarzowi dawała. Nasza nawet nie wstydziła się na żywca w tv.