• ~andel
    (2011-08-15 09:59)
    Ale grube giry
  • ~Magda
    (2011-08-15 15:07)
    ani trochę nie jest ładna... kto to wybiera, to ja nie wiem ;/
  • ~mika
    (2011-09-10 16:05)
    suknia i dziewczyna piekne, jednak nie dorownuje standartom miedzynatodowej smietanki, a wiec znowu kopciuszek ?...szkoda...na tle pieknych kreacji, nasza jest zenujaca...sukienka oczywiscie !
  • ~misja
    (2011-08-21 22:29)
    Polska znowu pokazuje się jako kraj bocianów, sianokosów i kółek rolniczch- z prze wodniczaca Rozalią na czele. Dlaczego?!!! Jesteśmy krajem, mimo, ze goniacym Europe i Ameryke, ale zmierzającym do nowoczesności; wszystko u nas sie zmienia i wsie z nowoczesnymi maszynami rolniczymi i miasta z autostradami. A Polacy wciąż jak zakompleksiały-zupełnie niepotrzebnie -naród pokazują co pradziady robiły, ale co już młodzi Polacy potrafią robić- o tym nie krzyczą! Widocznie ktos ma w tym interes , żeby Nas Polaków tylko tak przedstawiać.
  • ~ksgda
    (2011-08-21 19:38)
    Ma krzywe nogi (patrz 2 zdjęcie) i brzydkie rysy twarzy... :|
  • ~Bella
    (2011-08-20 19:05)
    Piękna, świeża dziewczyna. Myślę że idealnie pasuje do polskiego typu urody. Ten wywiad w TVN był masakryczny bo i pytanie było z du.py wzięte. Jestem ciekawa jak bardzo inteligentni komentatorzy by na nie odpowiedzieli.

    Jestem babką i normalnie wkurzają mnie kobiety piękniejsze ode mnie :-) ale Rozalia ma bardzo sympatyczną twarz i myślę że jest najładniejszą z naszych miss-ek od wielu wielu lat, dlatego kibicuję jej z całego serca.

    Sukienka natomiast bardzo kiepska. Te czerwone lamówki zupełnie niepotrzebne. Zamiast wymyślić coś nowego, znów idziemy w Cepelię i ludowe wzorki :-(
  • ~wielbiciel
    (2011-08-18 17:20)
    dla mnie wszystkie kobiety są piekne. A takie targi są okropne
  • ~katla
    (2011-08-18 09:56)
    heh wyglada jak typowa Holenderka... blond długie, proste włosy... Widzialam tysiące piękniejszych polek, to oni nie! zawsze muszą wybrać kogoś przeciętnego do reprezentowania naszego kraju... masakra
  • ~Salcia
    (2011-08-17 02:51)
    Na pytanie: Czym dla Ciebie jest Polska?
    Glupio dukala, a ;;jaro;; PiSdzielec odpowiedzialby natychmiast:WOLSKA !
  • ~K.N.
    (2011-08-16 15:07)
    Pani Rozalio,
    Głowa do góry,jest Pani bardzo ładną,zgrabną i pięknie prezentującą się w tej
    uroczej sukni dziewczyną.Spełnione są wszystkie walory by wygrać konkurs.
    Zyczę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.K.N.