• ~usa
    (2011-08-12 04:31)
    Bardzo ladne kobiety i kreacje.
  • ~nju jorkerr
    (2011-08-12 14:10)
    GWIAZDY?
    Jak kilka dni temu pisal znany polski rezyser...zatanczy takie bimbo w programie raz czy dwa i juz jest gwiazda...no ale jaki klient taki towar.
    Totalny prymityw z tych gwiazdeczek
  • ~Jaga
    (2011-08-12 15:17)
    kreacje może i ładne a ta P. Włodarczyk strasznie się oszpeciła brzydota
  • ~Drzazga 101
    (2011-08-12 19:38)
    O Matko, dzienniku.pl - przestań pieprzyć !
    To nie są GWIAZDY, ani nawet AKTORKI, kuervas. Gwiazdy to są aktorki, które zagrały KILKA znaczących, wybitnych ról w dobrze zrobionych filmach, najlepiej coś z klasyki światowej, lub odbębniły kilka sezonów na deskach. Te dziewczyny to grają niemal same siebie w śmieciowych, głupawych serialach. Czy komuś przyszłoby do głowy nazwanie Grabowskiego GWAIZDĄ, za rolę Kiepskiego ?!
    Hej !-
  • ~żenada
    (2011-08-13 22:03)
    rossato jest paskudna ,liliputek co na krzywe nogi ,a deląg nie zatrudniliby nawet w barze z pierogami.jak baby z targu tam też świecą .żenada
  • ~ośka
    (2011-08-15 10:09)
    Załosne naśladownictwo show biznesu amerykańskiego,jak już się nazywa je gwiazdami to niech wymyślą coś oryginalnego a nie ciągle te same pozy,gwiazda Włodarczyk-Plebania, gwiazda Popielewicz Ale się kręci,gwiazda Deląg ma znanego brata i drugorzedne role w serialach, czemu nie pokazują się prawdziwe gwiazdy, chociażby Agnieszka Wagner, Karolina Gruszka czy Krystyna Janda, juz patrzeć nie mogę na te niby gwiazdy, które niczym się nie wyróżniają od prostych ślicznych dziewcząt, których jet tysiące na ulicachr
  • ~ela
    (2011-08-24 05:16)
    Co za ludzie Wy jestescie nic Wam sie nie podoba
  • ~Madzi
    (2011-08-27 11:55)
    To nie sa seksowne kreacje.
    To sa sliczne kreacje, prawdziwie kobiece.
    Ja zawsze tak sie ubieram i uwazam, ze jestem juz jedna z niewielu kobiet pokazujacych swe atuty tj. nogi chociazby.
  • ~basia
    (2011-09-04 23:42)
    Na miano gwiazdy trzeba sobie zasluzyc wiecej skromnosci to jest domena ludzi wybitnych ale w sumie ladne buzie w miare ladnych kreacjach