• ~akceptuję siebie
    (2014-08-13 12:02)
    Strasznie przykro mi czytać tak płytkie komentarze. Można z nich wywnioskować że upodobania do dużych piersi mieszczą się w umysłach ludzi prostych u których zwierzęce pożądanie przeważa nad intelektem... wniosek mój bierze się z faktu iż im więcej błędów i obraźliwych słów w komentarzu tym bardziej dotyczy on krytyki małych piersi.

    Piersi niestety nie da się naturalnie "wyhodować", nie każdej kobiecie pisany jest duży biust, sprawa ma podłoże genetyczne i często trzeba naprawdę sporo przytyć aby biust skoczył chociażby o rozmiar. Znam także otyłe kobiety które proporcjonalnie do swojej masy mają małe piersi.

    Trzeba zaakceptować fakt, że ludzie są różni i tak jak mięśnie czy zgrabną sylwetkę można sobie wypracować, tak niestety piersi nie. Ja osobiście wolę dumnie nosić mały biust niż sztuczny. Na szczęście są mężczyźni którzy lubią małe piersi ;) mi ten fakt wystarcza i dzięki takiemu towarzystwu pozbyłam się kompleksu małych piersi na zawsze! :)
  • ~Maciek
    (2011-08-06 09:43)
    Wszystko bzdury. Redakcja redukuje piekno kobiet do wielkosci biustu ...
  • ~bydlę
    (2011-08-06 17:45)
    para w lozku:
    - to byly twoje piersi czy pieprzyki?
    - a ty się kochaleś czy trząsłeś z zimna?
    :)
    baby marzą o wysokim brunecie a faceci o cycatej blondynie. a jak jest to wszyscy wiemy. różnie się dobieramy:))
  • ~corason
    (2011-08-06 12:44)
    szczerze to ja też mam b,małe i jestem z nich zadowolona..trzeba siebie zaakceptować,zresztą mojemu mężowi się podobają:)
  • ~ja
    (2011-08-06 15:06)
    nie może
  • ~Sikor
    (2011-08-06 10:05)
    z tyłu plecy z przodu plecy pan bóg zrobił cię dla checy :P ...
    A tak na serio, biust to sprawa drugorzędna ... liczy się to co w głowie, a nie to co na głowie :)
  • ~mężczyzna
    (2011-08-06 12:45)
    To mężczyźni decydują które się podobają. Zapewne są różne orientacje i upodobania. Ale lansowanie mody jest tak samo niebezpieczne jak odchudzanie się. I powinno być zabronione ponieważ doprowadza kobiety o słabej psychice do anoreksji i różnych chorób na tle niedożywienia. Ja uważam że zdrowemu mężczyźnie zawsze będzie się podobał większy biust.
  • ~Tade
    (2011-08-06 11:03)
    Kobieta musi mieć biust.
  • ~J-23
    (2011-08-06 11:39)
    W latach mijej młodości mawiano"z przodu deska z tyłu deska , czyli Tereska
  • ~PIĘKNY LOLO
    (2011-08-06 14:34)
    FUJ CZY TO NAPEWNO KOBIETY???