• ~akceptuję siebie
    (2014-08-13 12:02)
    Strasznie przykro mi czytać tak płytkie komentarze. Można z nich wywnioskować że upodobania do dużych piersi mieszczą się w umysłach ludzi prostych u których zwierzęce pożądanie przeważa nad intelektem... wniosek mój bierze się z faktu iż im więcej błędów i obraźliwych słów w komentarzu tym bardziej dotyczy on krytyki małych piersi.

    Piersi niestety nie da się naturalnie "wyhodować", nie każdej kobiecie pisany jest duży biust, sprawa ma podłoże genetyczne i często trzeba naprawdę sporo przytyć aby biust skoczył chociażby o rozmiar. Znam także otyłe kobiety które proporcjonalnie do swojej masy mają małe piersi.

    Trzeba zaakceptować fakt, że ludzie są różni i tak jak mięśnie czy zgrabną sylwetkę można sobie wypracować, tak niestety piersi nie. Ja osobiście wolę dumnie nosić mały biust niż sztuczny. Na szczęście są mężczyźni którzy lubią małe piersi ;) mi ten fakt wystarcza i dzięki takiemu towarzystwu pozbyłam się kompleksu małych piersi na zawsze! :)
  • ~Maciek
    (2011-08-06 09:43)
    Wszystko bzdury. Redakcja redukuje piekno kobiet do wielkosci biustu ...
  • ~corason
    (2011-08-06 12:44)
    szczerze to ja też mam b,małe i jestem z nich zadowolona..trzeba siebie zaakceptować,zresztą mojemu mężowi się podobają:)
  • ~andrzej
    (2011-08-06 09:38)
    plaskie sa wspaniale. nie moge patrzec na te wypchane wory. raczej trzeba je pomniejszac, niz powiekszac.
  • ~bydlę
    (2011-08-06 17:45)
    para w lozku:
    - to byly twoje piersi czy pieprzyki?
    - a ty się kochaleś czy trząsłeś z zimna?
    :)
    baby marzą o wysokim brunecie a faceci o cycatej blondynie. a jak jest to wszyscy wiemy. różnie się dobieramy:))
  • ~asdj
    (2013-07-25 22:04)
    Dupa jasio...przynajmniej nie robią sobie sztucznych obleśnych plastikowych balonów i akceptują swoje piękno.MAŁE JEST PIĘKNE.a nie wielkie krowskie balony ...zwisające wory FUUU!!!
  • ~njil
    (2011-08-06 10:06)
    To oczywiste, że lepsze mniejsze niż większe.
  • ~@
    (2011-08-14 01:03)
    maly biust to "dar" natury, nie na miejscu sa te wstretne uwagi! Co one biedne moga za to? wsadzic sobie silikony i tym sie chwalic?
  • ~Wiktor
    (2011-08-06 11:37)
    zdarzają się ładne kobiety z dużymi piersiami, jednak ja jestem zdecydowanym zwolennikiem małych piersi,
  • ~ola
    (2011-08-13 21:48)
    o nie to brzydkie dechy baba bez biustu jak chłopaki , one są wychudłe i brzydkie.