• ~W
    (2011-05-31 11:29)
    sztuczna lalka sie z niej zrobila i tyle...usta fatalne
  • ~aga
    (2011-05-30 22:33)
    Wygląda beznadziejne. Trochę jak mężczyzna + te usta...
  • ~J-23
    (2011-06-02 22:12)
    ~Elo-nie chirurg tylko żydowskie geny
  • ~Zofia R.
    (2011-05-31 09:54)
    A to mamy kolejną celebrytkę z gołym pępkiem??
  • ~Yerzy
    (2011-05-31 08:40)
    Czy to są kpiny, dlaczego wciska nam się kogoś kto jest ot taki pospolity i wmawia się że to jest piękne, piękno polega raczej na naturalności, bez mocnych tapet, malunków i innych sztuczek makijażu , owszem można podkreślić piękno ale delikatne bo co jest przeciętne zawsze tym pozostanie a szczególnie o poranku kiedy wstaniemy z łóżka.
  • ~Irek
    (2011-05-31 09:51)
    kiedy miała jeszcze nieco więcej ciała wyglądała po prostu seksownie. teraz niestety nadmiar skóry straszliwie na niej wisi i już nie jest tak apetyczna, jak kiedyś. nie rozumiem w ogóle, po co zdecydowała się odchudzać.
  • ~Elo
    (2011-05-31 13:54)
    Pani Bohosiewicz przypomina teraz Agnieszkę Szulim i Agnieszkę Włodarczyk. Ten sam chirutg chyba...
  • ~cyc
    (2011-05-31 15:24)
    przebić twarz szpilką to pęknie jak balon, tak jest napięta...
  • ~toja
    (2011-06-01 02:48)
    a ten w majteczkach...to kto? Jasko Muzykant???
  • ~KAMIL
    (2011-06-04 09:45)
    Bardzo źle wygląda, poprzednio była seksi, teraz wygląda jak po ciężkiej chorobie.Nie podoba MI SIĘ
  • ~mamoniowa303
    (2011-06-01 08:50)
    Kolejna ofiara chirurgii plastycznej. Kiedys fajna, naturalna babka, teraz podstarzala puff mama.
    Pani Bohosiewicz okazala sie kolejna pusta baba goniaca za...wlasciwie za czym ??? Za mlodoscia nie, bo wyglada teraz duzo starzej, uroda tez nie, bo co prawda tym nie grzeszyla,ale sprawiala sympatyczne wrazenie, a dzisiaj to juz karykatura samej siebie.
  • ~Alinka
    (2011-06-02 00:50)
    A przecież mają kogo naśladować Grażyna Torbicka umie się zachować i zawsze ma coś do powiedzenia. kocha ją scena i widzowie. Niestety widziałam Bohosiewicz na tym koncercie.
    Wygląd z tego wszystkiego jeszcze był najlepszy.
    Była ordynarna i głupia.

Może zainteresować Cię też: