• ~as
  2011-06-21 13:49
  angelina to kosci i skóra
 • ~krawiec
  2013-08-02 13:10
  pruł bym je w kuper moją kolbą
 • ~janmil
  2011-05-26 18:49
  Prezydent Bronek z WSI kpi z Polek?
  Z jego życzeń złożonych dziś matkom można wywnioskować, że nie jest zadowolony z polskiej rzeczywistości. Przecież sam ją tworzy! On i jego koledzy z Platformy Obywatelskiej, mają niestety - jeszcze - wpływ na kształt Polski.
  Prezydent złożył życzenia matkom (cytuję za PAP): "Wszystkim matkom, w tym swojej własnej, życzę wiele sił i zdrowia, życzę jak najwięcej szczęścia i pogody ducha. Życzę także tego, aby wierzyły, że świat ich dzieci, ich wnuków – także świat budowany przez ich dzieci – będzie światem coraz lepszym”.
  Życzenia trzeba umieć składać. Zamiast uradować można kogoś bardzo dotknąć takim paplaniem bez ładu i składu.
  Panie prezydencie, życzy mi pan bym wierzyła? W co? W lepszy świat? W politykę miłości? W imponujące emerytury z ZUS? W rosnące bezrobocie, z którym będą musiały zmierzyć się moje dzieci? Może mam wierzyć, że pana koledzy nie dobiją Polaków podatkami? W służbę zdrowia mam wierzyć? W system edukacji? W policję, która zamiast pomagać pobitej kobiecie idzie na kebab? W co mam wierzyć panie prezydencie?
  Składanie takich życzeń to istna kpina. Lepiej milczałby pan zamiast kpić z uczciwych ludzi.
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.