• ~Anatol Burtowski
    (2011-05-17 18:42)
    Nie rozumiem,dlaczego tak urocza,jak zawsze zreszta,Angelina,musi pakowac na siebie tak dziwaczna suknie,jak ta wlasnie pokazana na Festiwalu w Cannes.Bo to akurat suknia sie pokazala na Angelinie,a nie Angelina w sukni.Czlowiek gapi sie wiec na suknie,a nie pieknosc aktorki.Nawet taki staruch jak ja,moze i ciutek zmanierowany,bywa nieco zniesmaczony,gdy przedobrzona,nadmiernie udziwniona suknia bardziej przykuwa uwage widza,nizli sama kobieta,ktora ma ja na sobie.Tylko nie wmawiajcie mi braku gustu,albo - co gorsza - fanaberie staruszka.Co do Brada - smoking jerst swietny.A te jego zmarszczki pod oczyma wcale nie sa takie straszne.Bo i owszem,przydaja mu jakby to powiedziec - statecznosci.Ladna para.Ladny przyklad statecznosci w zwiazku.
  • ~dg
    (2011-05-18 05:32)
    Lekka przesada z tymi najpiekniejszymi-chyba w urodzaju dzieci na pokaz.
  • ~nini
    (2011-05-18 17:44)
    nie ważne uroczy czy nie oby im się powodziło i w zdrowiu żyło...
  • ~Mar
    (2011-05-18 11:18)
    Piękni i fajni, ale w Polsce mamy Dodę i Darskiego Behemota, pożal się Boże hehe.
  • ~Obserwator
    (2011-05-18 09:21)
    Ona nadal piękna. Za to on zaczyna przypominać podstarzałego pana w średnim wieku. Czy są najpiękniejsi? Moim zdaniem K. Klum i Seal są ładniejsi :)
  • ~An
    (2011-05-18 10:35)
    Wyglądają fantastycznie, a suknia jest świetna!!! Angie powinna przytyć z 10 kg, ale twarz ma prześliczną, a Brad wygląda bardzo dobrze, wcale bym nie chciała, żeby się na siłę odmładzał. Dobrze, że do wąsów, zapuścił jeszcze brodę, choć wolę go całkiem ogolonego;)
  • ~Maximoff
    (2011-05-18 11:29)
    Jakaś bzdura Brad nic nie ukrywa a nawet eksponuje siwiejącą brodę. Myślę, że to jest jedna z nielicznych par której generalnie wisi, co mówią o nich ludzie. A Angelina wyglada swietnie. Nadal jest moim numerem 1;]
  • ~Ewa
    (2011-05-18 12:25)
    Najpiękniejsza para świata:) Angelina przepiękna.
  • ~Jula
    (2011-07-01 22:22)
    Jej rodzice bardziej byli urodziwi ;)
  • ~mis
    (2011-07-04 13:12)
    piekna para ale jak tak dalej będzie z jej dietą to suknia nie tylko będzie jej jak teraz odstawać w biuście ale nie będzie miała się gdzie zatrzymać