• ~NINA 1946WOLSZTYN
    (2013-12-15 15:23)
    PANI AGNIESZKO JESTES WIELKA SLICZNA POZDRAWIAM INTERESUJE MNIE ZYWIENIE DZIECI OD ROKU W KTOREJ KSIAZCE MOZNA ZNALESC
  • ~anula
    (2011-11-30 09:59)
    wczoraj widziałam Agnieszkę " na żywo" w IKEA, ona jest zjawiskowa, śliczna, gapiłam się jak debil, przepraszam Agnieszko:) jest niesamowita
  • ~SELENA
    (2011-06-07 18:48)
    ROK 2011 POKAZAŁ,ŻE JEDNAK PRAWDZIWE PIĘKNO SIĘ POMAŁU STARZEJE,PANI AGNIESZKA BYŁA PIĘKNĄ MODEKLĄ W MŁODOŚCI,ZAWSZE DOBRZE WYGLĄDAŁA OBECNIE WIDAC LIFTING NA LIFTINGU ,I NIE JEST JEJ DODRZE Z TĄ PRZESADNĄ SZCZUPŁOŚCIĄ POWINNA SIĘ NIE ODCHUDZAĆ ZBYT ZLE NANIĄ TO DZIAŁA
  • ~111
    (2011-05-11 18:27)
    Oj znam jedną panią, też już skończyła osiemnaście lat, która może sie bardzo zdenerwować, bo ona chyba nie lubi być tą drugą. Mam nadzieje, że nie spotkaja sie na tym samym wybiegu bo mogłyby pójść w ruch wypielęgnowane paznokcie.
  • ~Naciag
    (2011-05-11 16:55)
    Maciaj kupila sobie jakis naciag
  • ~motylkowa
    (2011-05-11 16:24)
    No rzeczywiscie wyglada bardzo dobrze.I tez z gustem,pomimo tej 40 na karku sie ubiera.
    Ale to moze kwestia tez bardzo sprawnie myslacej stylistki?
    Jesli Wy macie problemy z wlasnym stylem polecam porady Joanny Horodyńskiej na dreft.pl
  • ~znawca
    (2011-05-11 13:05)
    Za atrakcyjna na Polke. Polki to niedozywione istoty z Tuskolandu.
  • ~Wicek
    (2011-05-11 10:30)
    Ja kończę 45 lat i też jestem piękny!!! F..k the rest I'm the best.
  • ~usa
    (2011-05-11 02:59)
    Jest naprawde sliczna dama bardzo elegancka. Widac ze kobieta dba o siebie A glupie komentarze czymajcie sobie
  • ~życzliwa kobieta
    (2011-05-10 19:12)
    Piękna kobieta na zewnątrz i wewnątrz,takich wiele w Polsce nie ma.
  • ~To tyle w tym temacie
    (2011-05-10 16:39)
    Ta Maciag ma niezly na twarzy naciag.
  • ~ula
    (2011-05-10 13:02)
    pomijając te kilka operacji plastycznych, to prawie wszystko sie zgadza..
  • ~RC