• ~J-23
    (2011-04-18 18:00)
    Kinga Rusin-kopciuch
  • ~ser
    (2011-04-23 22:06)
    herbus to masakra zle ubrana a wygladajaca jak panna z klubu gogo trelinski dal ciala
  • ~Grzegorz
    (2011-04-19 22:07)
    Byłem na tej premierze i jeśli chodzi o sam spektakl: ŻENADA!! Pan Treliński niech sobie da już spokój z operami ... niech może tworzy jakieś kicze dla swojej lalki Herbuś. Co do elity , która się pojawiła na premierze: pusty śmiech ogarniał nas jak obserwowaliśmy te indywidua...szafirowe buty do czarnych ubrań, wychudłe chłopczyny wyrośnięte do około 165 cm, błądzące w obcisłych garniturkach z iPhone'ami w ręku, chcące być pewnie dostrzeżonymi... kreacje rodem z Kobierzyna lub Tworek - tutaj specjalne brawa dla pana Kupisza - wyglądał pan naprawdę jak pacjent psychiatryka...całe roje metroseksualnych - gejowsko - ciotowskich egzemplarzy ...jeden pan miał na główce nawet palemkę a la shogun... I pomiędzy tą hołotą ludzie z klasą, którzy nie dostrzegani przez paparazzich - błyszczeli...Pani Elżbieta Dzikowska, Pani Olga Lipińska, Pan Krzysztof Luft, minister Zdrojewski z żoną, pan Jerzy Maksymiuk i wielu innych których zauważyłem... Droga polska "elito" !!! W lesie jesteś w porównaniu ze zwykłymi ludźmi będącymi na tej premierze... Uczcie się od nas kultury bywania i sztuki wyglądu. Od nas - zwykłych szarych ludzi w eleganckich garniturach i sukniach . Na naukę nigdy nie jest za późno!!
    Jednym z buczących głośno był mój serdeczny przyjaciel...potem sam żałowałem ,że nie dołączyłem ...
  • ~Polska Popelina
    (2011-04-20 09:15)
    Gdzie ta popeline znalezli? Czy te tzw. polskie gwiazdy koczuja na dworcu centralnym w Warszawie czy na dworcu PLS w Gorze Kalwarii?
  • ~A czy ona, jak jej tam tez byla?
    (2011-04-20 09:18)
    A czy ta straganiarka z Ruskiej Budy tez przylazla?
  • ~Szmatex
    (2011-04-20 10:47)
    Ciekawe w ktorym szmateksie te polskie kobiety pokupowaly te ciuchy. I ile placily za kilogram tych szmat co teraz na grzbietach wlasnych wieszaja i gwiazdy udaja.
  • ~ochociarz
    (2011-04-21 11:40)
    Ale obciach! Całe szczęście, że ja byłem na drugim przedstawieniu 19.04. A samo przedstawienie - cóż, Treliński już chyba nic nowego nie wymyśli , poza przyciąganiem żałosnych pseudocelebrytów na premiery i angażowaniem półnagich tancerek.
  • ~maja
    (2011-04-23 22:03)
    dostojni goscie tepa panna herbus i reszta lachonkow krazacych smieszny rezyser ze swoja sraka karlem mysleli ze zawoiowali wystep klapa zenujaca
  • ~AS