• ~Moryl
    (2011-03-28 12:27)
    Rusin przeciętna i bez klasy-jedyne,co jej się udało, to zatańczyć. To był skok do kariery. Kto ją tak lansuje? Robi to sama strasznym wysiłkiem, ale za słaba jest, by utrzymać się długo na powierzchni warszawskiego świata celebrytów.
  • ~toja
    (2011-03-26 06:41)
    No cóż... zgadzam się z przedmówcą, jednak na okładce viva z fryzurką stylizowaną na lata ... ste wygląda nieźle. Dobry fotograf. I tyle. Gdzieś musi zarabiać. Brawo za pomysł.
  • ~Mim
    (2011-03-25 16:03)
    To co widać na okładkach nie oddaje prawdzie tego co widać na co dzień, czyli pic na wodę fotomontaż...
  • ~Aecjusz
    (2011-03-25 21:17)
    Wizerunek w mediach to sukcesy operatora redakcyjnego fotoshopa, tj programu do roibienie czegoś z nieczego pod względem graficznym. Pani K. Rusin ma swoje lata, smutną historię swojego życia i potworny bełkot w pisanych o niej artykułach na zamówienie. Zwykła przeciętna kobieta o przeciętnej urodzie i takiej też inteligencji, posługująca się oklepanymi grepsami, kreowana na gwiazdę. Jest wiele pięknych i utalentowanych dziennikarek, które nie mają szans bo nie są z układu z jakiego pochodzi pani Rusin. Wniosek jest jeden warszawka popiera warszawkę a inni? inni się nie liczą w dostępie do tak czy inaczej zdefiniowanego żłobu. Nie słyszałem, żeby Pani Kinga Rusin powiedziała od siebie coś co zapadło by na dłużej w pamięć. Banalna i przeciętna jak jej serdeczny przyjaciel Kraśko.
  • ~Gość
    (2011-03-26 22:03)
    Jej wypowiedzi są... Omijam je bardzo starannie. Udaje mi się to doskonale. Nie oglądam telewizji.
  • ~bolo
    (2011-03-28 11:07)
    Pani Rusin powinna popracować ze specjalistą od wymowy i modulacji głosu.Jej sposób mówienia jest plebejski i niechlujny..a śmiech przypomina chichot hieny. Dużo więcej oczekuję od prezenterów telewizyjnych.
  • ~Marcin
    (2011-03-28 17:04)
    Kinga jest świetną kobietą i człowiekiem jest przede wszystkim wiarygodna w tym co mówi nie wysila się jest naturalna ma wdzięk i szczerość w oczach i to widać.,utalentowana kochająca sporty i ma mnóstwo zainteresowań!!!
  • ~parasolka
    (2011-03-28 20:32)
    Ale tylko okładki-papier i g...o przyjmie.
  • ~negatyw
    (2011-03-29 00:53)
    Bardzo jej nie lubię ! Jest sztuczna, dziwna i za wszelką cenę próbuje zaistnieć. Są o niebo lepsze dziennikarki w polskiej tv. Np Magda Mołek...
  • ~yul
    (2011-03-29 02:04)
    Nie ma w Polsce prezenterki, która byłaby naturalna.Wszystkie siebie nawzajem nasladują stąd ich sztuczność. Prezenterzy zreszta tez!