• ~pumpernikel
    (2011-03-26 15:04)
    podobno po gali wszyscy przejechali się tramwajem na prage a motorniczym była sama heńka krzywonos drinki roznosił lis z małżonką nr 2
  • ~kapiste
    (2011-03-29 22:32)
    obejrzyjscie co sp. walentynowicz powiedziała o krzywonos to przejrzycie na oczy . kłamliwa sucz
  • ~Tylko pytam
    (2011-03-28 15:04)
    (1) Czy to prawda, ze Henka byla lamistrajkiem, a to UB-ecy wylaczyli prad i tramwaj Henki stanal. A potem Henka twierdzila, ze zatrzymala tramwaj zeby strajkowac?
    (2) Czy to rowniez prawda, ze tego elektryka z Popowa UB-ecja podwioza na strajk motorowka, a potem twierdzil ze przeskoczyl mur? Jak taki karzel mogl mor przeskoczyc, i dlaczego musial byc podwieziony motorowka albo przeskakiwac mur? Dlaczego go wczesniej na strajku nie bylo? (3) Czy to prawda, ze Juzka Kowalczyk byla na koksie w 2005 roku i za to zostala zdyskwalifikowana na 2 lata? (4) Czy to prawda ze Jolka Kwasniewska jest zona tego stalinowca Kwasniewskiego? (5) czy to prawda, ze Olejnik jest zootechnikiem i dlatego prowadzi wywiady ze zwierzetami w polityce? (6) czy to prawda ze Monika Jarozeska jest corka tego stalinowca Wojciecha Jaruzelskiego? (7) Ale sie TOWARZYCHO zebralo i nagrody sobie poprzydzielalo! (8) Dopbrze ze mnie tam nie bylo!
  • ~bim,bom
    (2011-03-28 18:47)
    Babajagi wszystkich krajow łączcie si e z WPROST lisa,karierowicza, kłamcy,szkodnika
  • ~PRAWDA
    (2011-03-30 04:07)
    DOBRZE ZE BYLA jUSTYNA kOWALCZYK inaczej KATASTROFA...
  • ~lala
    (2011-03-30 04:07)
    Kwasniewska Wam sie nie podoba komorowska tesz w koncu na wszystkich narzekacie.
  • ~numeroduo
    (2011-03-29 09:29)
    Wysłac Bulwonosa na zawody sumo
  • ~lis
    (2011-03-29 12:15)
    justyna ty do tego towarzystwa nie pasujesz ciekawy jestem kto zrobil to zestawieni krzywynos ,przeciez to ORMUWA, pewno chca cie w cos wrobic nie daj sie dziewczyno ,malysza juz wrobili i dla bronka i donka walnol w BUUULE ,mysle ze ty bedziesz madrzejsz .TO robota lisa
  • ~greta
    (2011-03-29 19:06)
    Justynko, uciekaj od tych czarownic!
  • ~ssz fiter
    (2011-03-29 22:31)
    towarzystwo wzajemnej adoracji komunisci , agencji, zdrajcy i zydki dotego z GW tvn na czeke z lisem i krzywonos