• ~Jaka ikona???
    (2011-03-15 14:37)
    I wtedy, i dziś - tragedia!
  • ~lutek
    (2011-03-15 18:56)
    Kurde, ale to stara wiedźma.
  • ~jazu
    (2011-03-16 06:24)
    Geba wiesniacza niczym nie da sie zastapic.
    A jak bylo przedtem?

    Przedtem tata moniki pracowal wydajnie w SB.
  • ~DOMINIK TARAS VEL KRZYŻAK
    (2011-03-15 21:19)
    STOKROTKA TO IKONA MODY , A JACYKÓW JEJ KREATOR . MENTOREM JEST PIRÓG I BIEDROŃ .
  • ~raf44
    (2011-03-15 20:53)
    Ikona? Pasuje do MO jak ulal. Zawsze uwazalem ze wyglada ona jak pomalowana deska.
  • ~porucznik Olejnik
    (2011-03-15 19:49)
    Byla juz lekcja jak jesc beze ,teraz jest lekcja nimfy bagiennej,ha,ha,ha.
  • ~annastasia
    (2011-03-15 19:04)
    =*Znalazłam m.inn. następującą informację w necie: cytuję " ..(...) W latach 1989-1991 był doradcą ekonomicznym wicepremiera i ministra finansów Leszka Balcerowicza. Na początku lat dziewięćdziesiątych doradzał również rządowi Federacji Rosyjskiej w sprawach polityki makroekonomicznej. Na stanowisko Ministra Finansów został powołany 16 listopada 2007 ...(...) "

    W związku z powyższym etc., przy całym należnym szacunku dla pana Jacka vel Jana Vincenta Rostowskiego, jakkolwiek nie jestem jego fanem a szczególnie nie popieram stosowanej przez niego, na dużą skalę, tzw. księgowości "kreatywnej" uważam, że ciekawym ale i koniecznym jest sprawdzić :


    1./ czy jegomość Vincent nie był jednocześnie, w tym samym czasie doradcą instytucji czy urzędów polskich i rządu Federacji Rosyjskiej i czy w związku z tym, nie wystąpił konflikt interesów, już nie tylko firm ale na szczeblu państw,

    2./ czy zanim doradzał rządowi Federacji Rosyjskiej doradzał instytucjom finansoowym lub czynnikom rządowym polskim i czy powziętych wiadomości niejawnych związanych z gospodarką i ekonomią polską, lub innych, nie przekazał rządowi lub służbom Federacji Rosyjskiej albo służbom i agencjom innych państw np. Wielkiej Brytanii, której obywatelstwo również posiada,

    3./ czy wcześniej zanim doradzał instytucjom polskim, czy rządowi polskiemu np. ministrowi finansów Leszkowi Balcerowiczowi, doradzał rządowi rosyjskiemu i czy z tego lub innych powodów nie jest związany stosunkiem czy obowiązkiem "lojalności" lub "służby" wobec Federacji Rosyjskiej lub Wielkiej Brytanii albo też innego państwa czy jego służb,

    4./ Czy odpowiednie służby polskie, zabezpieczenia wywiadowczego i kontrwywiadowczego sprawdziły te fakty, czy uznały iż może on pełnić tak wysoką funkcję w rządzie Rzeczypospolitej Polskiej i czy jest to bezpieczne dla naszego państwa.
  • ~xyz
    (2011-03-16 20:58)
    lodziarka starego zboka urbana
  • ~baba