• ~Asik
    2011-03-26 13:24
    Ja tez jestem starsza i w życiu nie zamieniła bym się na jej lata,wygląd i GŁOWĘ!!!-bez żadnych kosmetyków bo żyje z prac dorywczych i zatrudnień przez tymczasowe agencje pracy za 1000zł/m-c,a wyglądam o WIELE młodziej!!! OTO ŻYWA REKLAMA ,,WSPANIAŁYCH DROGICH KOSMETYKÓW i OPERACJI PLASTYCZNYCH,,!!!???
  • ~Jak wino to tylko J23
    2011-03-26 17:39
    Ona wyglada jak wino J23. Siara stalinowska zajezdza.
  • ~Inka
    2011-03-26 15:39
    Czy trzeba tak upadać p. magister .żeby reklamować drogie kosmetyki. Osobiście uważam że to nie przystoi. Co chleb zabrakło?
  • ~md54
    2011-03-26 20:01
    Czytam i dochodzę do wniosku że zazdrość to pierwszy grzech . Kwaśniewski nie był moim prezydentem ale żona piękna i z klasą /niektóre panie mają kasę a o klasę trudno/ mnie się podoba
  • ~Aja
    2011-03-26 23:14
    Perfidni i zazdrośni ludzie!!! Pani Kwaśniewska to dama z klasą.
  • ~andre
    2011-03-26 22:06
    Głowa nie pasuje do korpusu
  • ~beza
    2011-03-25 17:08
    podejrzanego o zbrodniczą działalność w wojsku w okresie stalinowskim. Przenosi się do Warszawy, gdzie poza kolejnością otrzymuje mieszkanie. Już nie stara się skończyć studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Rezygnuje z pisania i obrony pracy magisterskiej. Niewątpliwą przyczyną tej decyzji jest skierowanie go przez KC PZPR na roczne studia do Moskwy (1979/1980), na wydział międzynarodowego dziennikarstwa w Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który kończy z sukcesem uzyskując dyplom Nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 r. (patrz powyżej) A. Kwaśniewski nie ujawnił tego faktu wówczas, kiedy zarzucono mu nie posiadanie dyplomu ukończenia Uniwersytetu Gdańskiego. Na wspomnianym dyplomie uzyskuje następujące oceny: - historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego - celująco - komunizm naukowy - celująco - ateizm naukowy - celująco - ekonomia polityczna - celująco - stosunki międzynarodowe - dobry - ekonomia radziecka - celująco - prawo radzieckie - celująco - logika - dobry - podstawy dziennikarstwa - dostateczny; Uczelnię tę [ MGIMO] uważano za wylęgarnię światowej sowieckiej agentury. Otóż przez wszystkie lata komunistycznej dominacji w Europie Wschodniej, w tej specyficznej szkole kształcone były wyselekcjonowane (według ideologicznego i politycznego klucza) - nie tylko przyszłe kadry dyplomatyczne i dziennikarskie dla bieżących potrzeb partii komunistycznych i reżimów w tych państwach, ale także agenturalne ekspozytury za granicą, występujące pod szyldem "dyplomatów", bądź "korespondentów" zagranicznych agencji rządowych tych państw oraz ich partyjnych gazet i czasopism. Nauka w tym na wpół tajnym instytucie, będącym w istocie prawdziwą socjalistyczną wylęgarnią szpiegów, trwała w zależności od specjalności od 5 do 6 lat. Krócej tylko studia podyplomowe. W uczelni tej wykładali m.in. wyżsi funkcjonariusze GRU i KGB, jak np. J. Primakow - były szef KGB, a później premier Rosji.

    ~obserwator nowojorski2011-03-12 08:32
  • ~Mydelko Fa
    2011-03-26 09:42
    Pani Jolanto Kwasniewska wlosy należy myc i najlepiej samodzielnie !Lakier na wlosach świadczy tylko o tym , że Pani nie myje wlosow .niech sobie "pani"? zafunduje mloteczek -moze być srebny do zabijania stworzonek w swojej fryzurze.Mniej perfum a wiecej mydła pani i Pani rodzinie polecam .
  • ~n
    2011-03-23 19:56
    Jak wino maki wino + Siara.
    Zdrowie "damy" To wychlamy!
    magister
  • ~beza
    2011-03-23 19:45
    Belt, jak sie mawialo J23, smakowal tak samo przy piciu, jak rowniez przy pawiowaniu.