• ~XYZ
    2011-03-20 14:03
    Moja Mama ma najniższą emeryturę i zaledwie ją stać na opłaty i na życie.
    Gdyby miła tyle pieniędzy co Kwaśniewska byłaby z Niej amerykańska aktorka
    filmowa. Dla mnie Kwaśniewska to przeciętna uroda a pieniądze mogą dużo.
    Wiele jest pięknych i dobrze wykształconych Polek tylko nie mają za co się ubrać.
  • ~Antoni
    2011-03-27 16:25
    Paniusiu przecież Ty okłamujesz samą siebie dobrze wiesz, że masz zakałkaskie rysy twarzy,które w dorzałym wieku bardzo się uwidaczniają
    Daj sobie spokój nigdy nie będziesz Sofią Loren ani Liz Taitor dla Ciebie byłoby najlepiej żeby pamiętali Ciebie z tamtych lat albo fotografuj się z dużej
    odległości jeszcze chcesz uwielbienia? dobrze wiesz,że na to już za póżno
    Paniusiu Droga nie ośmieszaj się
  • ~zadra
    2011-03-24 11:05
    Zwykła podstarzała baba.Co to robią pieniądze,których jej nie brakuje.
  • ~jan
    2011-04-03 08:35
    dobrze ubrana dobra figura ale twarz zbyt stara jak na 55 lat
  • ~miro
    2011-03-25 13:23
    Jak wino tyle że koszerne
  • ~Mydelko Fa
    2011-03-26 09:42
    Pani Jolanto Kwasniewska wlosy należy myc i najlepiej samodzielnie !Lakier na wlosach świadczy tylko o tym , że Pani nie myje wlosow .niech sobie "pani"? zafunduje mloteczek -moze być srebny do zabijania stworzonek w swojej fryzurze.Mniej perfum a wiecej mydła pani i Pani rodzinie polecam .
  • ~beza
    2011-03-25 17:08
    podejrzanego o zbrodniczą działalność w wojsku w okresie stalinowskim. Przenosi się do Warszawy, gdzie poza kolejnością otrzymuje mieszkanie. Już nie stara się skończyć studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Rezygnuje z pisania i obrony pracy magisterskiej. Niewątpliwą przyczyną tej decyzji jest skierowanie go przez KC PZPR na roczne studia do Moskwy (1979/1980), na wydział międzynarodowego dziennikarstwa w Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który kończy z sukcesem uzyskując dyplom Nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 r. (patrz powyżej) A. Kwaśniewski nie ujawnił tego faktu wówczas, kiedy zarzucono mu nie posiadanie dyplomu ukończenia Uniwersytetu Gdańskiego. Na wspomnianym dyplomie uzyskuje następujące oceny: - historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego - celująco - komunizm naukowy - celująco - ateizm naukowy - celująco - ekonomia polityczna - celująco - stosunki międzynarodowe - dobry - ekonomia radziecka - celująco - prawo radzieckie - celująco - logika - dobry - podstawy dziennikarstwa - dostateczny; Uczelnię tę [ MGIMO] uważano za wylęgarnię światowej sowieckiej agentury. Otóż przez wszystkie lata komunistycznej dominacji w Europie Wschodniej, w tej specyficznej szkole kształcone były wyselekcjonowane (według ideologicznego i politycznego klucza) - nie tylko przyszłe kadry dyplomatyczne i dziennikarskie dla bieżących potrzeb partii komunistycznych i reżimów w tych państwach, ale także agenturalne ekspozytury za granicą, występujące pod szyldem "dyplomatów", bądź "korespondentów" zagranicznych agencji rządowych tych państw oraz ich partyjnych gazet i czasopism. Nauka w tym na wpół tajnym instytucie, będącym w istocie prawdziwą socjalistyczną wylęgarnią szpiegów, trwała w zależności od specjalności od 5 do 6 lat. Krócej tylko studia podyplomowe. W uczelni tej wykładali m.in. wyżsi funkcjonariusze GRU i KGB, jak np. J. Primakow - były szef KGB, a później premier Rosji.

    ~obserwator nowojorski2011-03-12 08:32
  • ~Jak wino to tylko J23
    2011-03-26 17:39
    Ona wyglada jak wino J23. Siara stalinowska zajezdza.
  • ~Asik
    2011-03-26 13:24
    Ja tez jestem starsza i w życiu nie zamieniła bym się na jej lata,wygląd i GŁOWĘ!!!-bez żadnych kosmetyków bo żyje z prac dorywczych i zatrudnień przez tymczasowe agencje pracy za 1000zł/m-c,a wyglądam o WIELE młodziej!!! OTO ŻYWA REKLAMA ,,WSPANIAŁYCH DROGICH KOSMETYKÓW i OPERACJI PLASTYCZNYCH,,!!!???
  • ~Inka
    2011-03-26 15:39