• ~mafik
    (2011-04-07 20:50)
    Ma grube nogi i kartoflany nos
  • ~ala
    (2011-03-15 00:57)
    Ci co ja krytykujecie to zobacie sie dobrze w lustrze paskudy. JAk bym was postawila w zbozu to wroble by uciekaly a najwiecej maci do powiedzenia paskudy.
  • ~Antoni
    (2011-03-24 18:54)
    Brawo Panie Adamie tak Pan Trzymaj to jest OK
  • ~Lodzermensch
    (2011-03-23 09:59)
    Niestety - z roku na rok gorzej, i nosek coraz bardziej siodlasty - ano, pod tę stronę to już tak będzie szło...
  • ~hetero
    (2011-03-22 22:09)
    kobieta z klasa i uroda,a były maz to burak z wygladu no i zachowania
  • ~Obiektywny
    (2011-03-22 22:00)
    Najbardziej podoba mi się w dniu ślubu, co prawda z bucem Lisem, ale jest piękna.
  • ~FANKA
    (2011-03-21 12:11)
    KINGA JEST WZOREM DLA WIELU KOBET PO PRZEJSCIACH I UWAŻAM ZE SŁUSZNIE DUŻO SIE O NIEJ MOWI ,BO NAPRAWDĘ POKAZAŁA JAK WYŚĆ Z DOŁKA ,BO ALIMENTY WCALE TAK WSZYSTKIEGO NIE ZAŁATWIAJĄ I TAK NAPRAWD NIKT NIE ZROZUMIE DOPÓKI SAM TEGO NIE PRZEŻYJE I MYŚLĘ ŻE MY KOBIETY JESTESMY DUMNE ŻE MAMY TAKĄ PANIĄ KINGĘ ZA WZÓR!!!
  • ~aurora
    (2011-03-20 12:20)
    WSZYSTKO O KEY!
    JEST FAJNA / fajne ,fajnemu fajnego .o klawo!/
    Jako, wzięta wśród dzisiejszych kucharek pisarka ,to Ciocia Klocia! Lepiej
    "Idz kapuśniak gotować " -jakby powiedział Mistrz Ildefons.
  • ~zdzislaw dyrman
    (2011-03-20 15:04)
    Niedlugo estrogeny miejscowo i ogolnie
  • ~siegenburgen