• ~xxx
    (2011-03-31 14:27)
    Naczelna KROWA TVN-u.
  • ~Angelika
    (2011-03-14 19:50)
    PANI MAGDO prosze się nie przejmować tymi złośliwymi uwagami na swój temat .jestem pewna że piszą je zapuszczone mamuśki które nawet nie wiedzą do czego służą sukienki ponieważ noszą pewnie tylko podomki po domu a mężowie nie mogą już na nie patrzeć. mam 31 lat uwielbiam panią oglądać bo jak widzę pani uśmiechniętą twarz w tej pięknej burzy loczków to robi mi się miło bo na zadbaną i zawsze dobrze wyglądającą kobietę zawsze milo się patrzy .pani stroje są super odsłania pani nogi zgrabne zresztą dodatki pani strojów są zawsze odpowiednio dopasowane i wogóle super styl buty torebki wszystko piękne makijaże . tak trzymać pani MAGDO .pozdrawiam serdecznie Angelika
  • ~bonifacy
    (2011-03-04 18:26)
    tylko te waleczki na brzuchu?
  • ~mafik
    (2011-04-06 07:43)
    Kaszalot.
  • ~luzeer
    (2011-05-23 13:27)
    A mnie w niej podoba się to, że jest szczera. Powiedzcie mi panie, która z Was przyznałaby się publicznie, ze przez trzy miesiące w czasach studenckich) nie wyszła z mieszkania (a raczej z łóżka) tylko po to, bo uprawiała seks ze swoim obecnym partnerem. Madzia jest normalną kobietą lubiącą seks, pojeść i pogadać...:)
  • ~pisowski pisowiec
    (2011-05-23 13:51)
    Z szafy Demisa Russosa.
  • ~Ciacho
    (2011-05-22 19:57)
    Ktoś mi powie co w tej kobiecie bez kształtu(nie mówiąc o figurze), o karykaturalnej twarzy i nieproporcjonalnie chudych nogach do reszty ciała jest "apetycznego" ? Po raz kolejny przekonuje się, że kobiety piejące na temat jej urody są fałszywe. Bo po co promować konkurencję, che che
  • ~MARIKA
    (2011-05-22 19:34)
    PANI-MAGDA-TO-CUDDOWNA-DZIEWCZYNA-UWILBJM-OGLADAC-PANI-PROGRAMY-SZKODA-ZE-TAK-MALUTKO-PANI-MAGDO-SERDECZNIE-POZDRAWIAM
  • ~moher
    (2011-05-22 17:29)
    Trzeba przyznać, że Pani Gessler ubiera się bardzo gustownie i w tym wypadku nie interesuje mnie jej pochodzenie. Chciałabym tylko gdzie takie sukienki mozna nabyć bo przecież nie w naszych sklepach i pewnie nie za nasze złotówki. Proszę zdradzić tajemnicę. Co do włosów są super.
  • ~J-23
    (2011-05-22 07:45)
    ~alicja-macie wspólne pochodzenie
  • ~baajka
    (2011-05-04 13:41)
    Cudowna dziewczyna,piękna i utalentowana.
  • ~lena
    (2011-04-27 14:57)
    Jej sie trafilo jak slepej kurze ziarno.Nawet jej troche zazdroszcze bo ja gotuje duzo lepiej i wszystko na naturalnych produktach a ona owszem jest sympatyczna ale to wszystko co robi to juz jest wyrezyserowana gra aktorki ktora kasuje duze pieniadze .Bylam w jej Lkalach nawet ostatnio, ale nic rewelacyjnego z wloskim jedzeniem to nie ma nic wspolnego.Slyszalam ze byla strasznie zadluzona. Pracowal u mojej znajomej jako kelnerka.Nie jest tak bardzo inteligentna jest po prostu cwana.Zlapala swoje 5min .Te wlosy to szopa . .Ubrania no ja moze byc ale zadna rewelacja.
  • ~Ewcia
    (2011-03-13 12:51)
    Byłam u p.Gessler w restauracji na Starym Mieście.Zamówiłam placki ziemniaczane z kawiorem i owszem kawior był smaczny i w dużej ilości,natomiast placki /wyrób przecież jej kuchni /do połowy spalone !!! Odkroiłam tę spaleniznę i głupia resztę zjadłam zamiast zaraz to odrzucić!!! Więc teraz gdy oglądam i słucham Jej pouczeń bardzo się dziwię,że u siebie nie potrafi nauczyć kucharzy jak się smaży proste przecież placki ziemniaczane.Pani Magdo --- należy zacząć od siebie! A poza tym ta biedna papuga na przeciągu --- zgroza,córka z jej powodu rozpaczała!
  • ~xxx
    (2011-03-31 14:23)
    Nic dodać nic ująć wygląda jak ?? KROWA
  • ~Kasia W
    (2011-07-28 21:51)
    Wygląga świetnie ma klasę i gust , jest szczęśliwa bo spełniła swoje marzenia stała się celebrytką . Chciała to ma i ja jej gratuluję pomimo wszystkiego.Zmieniła się ipozytywnie a znam ją wiele lat.
  • ~widz telewizyjny
    (2011-03-13 12:09)
    Trudno mi patrzec na Ta spaslaczke,ale o ladnej twarzy,a takze na bezczelne wrecz chamskie traktowanie pracownikow w odwiedzanych restauracyjkach
  • ~Anorektyk
    (2011-03-11 22:31)
    Ubrała się jak Baleronia na otwarcie szaletu miejskiego...
  • ~dziewczynka
    (2011-03-12 13:19)
    Dzięki Panie za dubienieckiego :)))))
  • ~jk
    (2011-03-11 16:52)
    Te włosy i ta figura o takcie nie wspomnę .TRAGEDIA.
  • ~babiarz.
    (2011-03-11 16:33)
    Pani Kucharka występuje w mało seksownych koszulach nocnych.

Może zainteresować Cię też: