• ~xxx
    (2011-03-31 14:27)
    Naczelna KROWA TVN-u.
  • ~Angelika
    (2011-03-14 19:50)
    PANI MAGDO prosze się nie przejmować tymi złośliwymi uwagami na swój temat .jestem pewna że piszą je zapuszczone mamuśki które nawet nie wiedzą do czego służą sukienki ponieważ noszą pewnie tylko podomki po domu a mężowie nie mogą już na nie patrzeć. mam 31 lat uwielbiam panią oglądać bo jak widzę pani uśmiechniętą twarz w tej pięknej burzy loczków to robi mi się miło bo na zadbaną i zawsze dobrze wyglądającą kobietę zawsze milo się patrzy .pani stroje są super odsłania pani nogi zgrabne zresztą dodatki pani strojów są zawsze odpowiednio dopasowane i wogóle super styl buty torebki wszystko piękne makijaże . tak trzymać pani MAGDO .pozdrawiam serdecznie Angelika
  • ~bonifacy
    (2011-03-04 18:26)
    tylko te waleczki na brzuchu?
  • ~mafik
    (2011-04-06 07:43)
    Kaszalot.
  • ~luzeer
    (2011-05-23 13:27)
    A mnie w niej podoba się to, że jest szczera. Powiedzcie mi panie, która z Was przyznałaby się publicznie, ze przez trzy miesiące w czasach studenckich) nie wyszła z mieszkania (a raczej z łóżka) tylko po to, bo uprawiała seks ze swoim obecnym partnerem. Madzia jest normalną kobietą lubiącą seks, pojeść i pogadać...:)
  • ~pisowski pisowiec
    (2011-05-23 13:51)
    Z szafy Demisa Russosa.
  • ~Ciacho
    (2011-05-22 19:57)
    Ktoś mi powie co w tej kobiecie bez kształtu(nie mówiąc o figurze), o karykaturalnej twarzy i nieproporcjonalnie chudych nogach do reszty ciała jest "apetycznego" ? Po raz kolejny przekonuje się, że kobiety piejące na temat jej urody są fałszywe. Bo po co promować konkurencję, che che
  • ~MARIKA
    (2011-05-22 19:34)
    PANI-MAGDA-TO-CUDDOWNA-DZIEWCZYNA-UWILBJM-OGLADAC-PANI-PROGRAMY-SZKODA-ZE-TAK-MALUTKO-PANI-MAGDO-SERDECZNIE-POZDRAWIAM
  • ~moher
    (2011-05-22 17:29)
    Trzeba przyznać, że Pani Gessler ubiera się bardzo gustownie i w tym wypadku nie interesuje mnie jej pochodzenie. Chciałabym tylko gdzie takie sukienki mozna nabyć bo przecież nie w naszych sklepach i pewnie nie za nasze złotówki. Proszę zdradzić tajemnicę. Co do włosów są super.
  • ~J-23
    (2011-05-22 07:45)
    ~alicja-macie wspólne pochodzenie