• ~ewa
    (2011-01-17 12:25)
    A ja chcę ją oglądać,jest piękna i sympatyczna,dobra z niej aktorka:)
  • ~j
    (2011-01-13 17:59)
    UBRAĆ KOŁEK - BĘDZIE PACHOŁEK!
    Baba nijaka, ale jakie ciuch!
    I jaki stylista zatrudniony!
  • ~Krzysiek
    (2011-07-22 14:36)
    "Obowiązujących" trendów? Więc taka czy inna moda jest wyznacznikiem ludzkiej przyzwoitości, normalności, mądrości, a może wręcz samego społeczeństwa. Ja akurat jestem mężczyzną, więc może stąd moje spojrzenie na kwestie mody (bardziej interesujące dla ogółu kobiet), ale śmiem twierdzić, że trendy nie są "obowiązujące", tylko "aktualne".
  • ~Alina
    (2011-02-09 03:28)
    Te wszystkie negatywne komentarze pod kątem p. Małgorzaty Sochy są nie na miejscu.Piszą je osoby bez estetyki, smaku, gustu, kultury osobistej. Pokazują swoje prostactwo. Nic sobą nie reprezentują. Umieją tylko poniżać i ośmieszać innych. Do poziomu p. Sochy niektórzy muszą jeszcze dorosnąć. Jest to kobieta z wielkim szykiem, kulturą i klasą. Jest nie tylko znakomita aktorką, ale piękną, szykowną kobietą ze wspaniała osobowością.
  • ~celina
    (2011-02-05 20:00)
    Mamy Jej dość we wszystkich serialach to przesyt
  • ~zdegustowana Polskim filmem
    (2011-01-26 09:44)
    jakoś nie rozumiem... określenie "najlepsza aktorka" a w czym ta pani zagrała takim znakomitym podobnie jak Kożuchowska w pseudo produkcjach dla mas, ogłupiających i mających zarobić kasę ... i chyba nie ważne jest czy aktorka jest czy nie jest ikoną mody ... a może ważne bo to jedyne co potrafi
  • ~halina
    (2011-02-05 19:58)
    Nie chcemy Jek w każdym serialu i filmie bo to do już do obrzydzenia
  • ~alice
    (2011-01-19 15:35)
    dla mnie ikoną stylu jest Małgorzata Korzuczhowska
  • ~MUZA
    (2011-01-18 15:09)
    Dlaczego pokazuje się ciągle stare zdięcia tych jedno serialowych pseudo gwiazd, po botoksach i innych cholerstwach niektórzy wyglądają tak jakby grali w jakimś serialu o istotach z innej planety. A do Ikony to im wszystkim brakuje stylu i świadomości że można czymś takim BYĆ.
  • ~DinX
    (2011-01-13 00:38)
    To, że ogoliła brwi, które miała szerokie na 20 mm - nie czyni z niej jeszcze ikony stylu...