• ~Sylwia
    (2010-12-18 09:16)
    Uważam, że wyglądają bardzo ładnie w tych warkoczach. A Edycie gratuluję wciąż świeżego i młodzieńczego wyglądu. Wspaniałe kobiety!
  • ~Marzena
    (2010-12-17 21:09)
    Wszystkie wyglądają uroczo !!! a wy żałosne krytykantki zwyczajnie im zazdrościcie, lepiej zadbajcie o siebie to może kiedyś uda wam się choć trochę tak ładnie wyglądać, chociaż wątpię by ten jad który macie w sobie cokolwiek zmienił, na pewno odbił już swoje piętno na waszych zarozumiałych, samolubnych twarzach... a tak na marginesie to najpierw nauczcie się poprawnie pisać analfabetki za trzy grosze..., a ty fotografie, zakłamany świętoszku !! spałeś z nimi że je tak oceniasz, pewnie marzysz o tym, i doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie dla psa kiełbasa...
  • ~Bartosz
    (2011-02-04 13:16)
    Edyta wygląda dużo młodziej od Dodzi. Ile jest młodsza?
  • ~T.
    (2011-01-31 13:35)
    Na 3 strasznie owłosione nogi.
  • ~manna
    (2011-02-09 18:32)
    Doda schudła...
  • ~zainteresowany
    (2010-12-19 20:27)
    Na jakiej podstawie uznaje sie, ze to gwiazda?Jezeli mamy tyle gwiazd to dlaczego nie nie mozemy wygrac swiatowego konkursu pieknosci?Jak jest piekna to glupiotka,jak madrzejsza to brzydula.Trzeba zmienic komisje konkursowe, gdyz nie maja "oka przy wyborze Miss Polski".Od lat Polka nie dostala sie nawet do polfinalow
  • ~lena
    (2010-12-19 20:27)
    z edyta gorniak coraz gorzej ,sandalki ,kozuszki ,piorka ,gorset ,warkoczyki,silikonowe usteczka a kto ja ubral ?istny koczkodan.
  • ~anna
    (2010-12-19 18:27)
    w kazdej kobieci i w kazdym wieku tkwi mala dziewczynka i tesknota za mlodoscia stad te warkoczyki,kochane nie badzcie takie krytyczne,ktos tym paniom to podpowiada
  • ~fotograf
    (2010-12-17 11:34)
    dwie głupie zdziry + Koroniewska - to dziwne, ale to przedziwne połączenie
  • ~Martyna
    (2010-12-15 11:19)
    A wlasnie ze wygladaja SUPER ! niby dlaczego maja stale ociekac seksapilem i uhm.. nowoczesnoscia ,naprawde wygladacie wszystkie w tych warkoczach i warkoczykach WSZYSTKIE NAPRAWDE FAJNIE.