• ~antyl
    (2010-12-11 10:44)
    ogólnie słabizna za ciężkie pieniądze
  • ~fotografka
    (2010-12-15 15:41)
    Chciałam zauważyć tylko, że niewidomy i bezręki alkoholik zrobiłby lepsze zdjęcia. I nie mam tu na myśli braku photoshopa, ale to, co już ktoś zauważył - perspektywa nieco "od góry", złe oświetlenie na niektórych, często obrzydliwe tło, robiące nieprzyjemne wrażenie w kontekście całego zdjęcia, słowem - jest to dowód na to, że KAŻDY może być fotografem
  • ~Charlotta
    (2010-12-28 19:24)
    Anna Popek wygląda tak jakby sukienke wyciągnęła z szafy swojej babci:/ , a Brodka to totalna porażka... :///
  • ~hihihi
    (2010-12-20 11:50)
    A tę Frycz to z bidula wypuścili? Nie mógł jej tatuś dać na sukienkę
  • ~nobel
    (2010-12-20 11:48)
    Frycz Brodka i Lesz -miss Kocmyrzewa! Duże brawko za kreacje i śliczne nóżki. Ja pie...lę, ale poruta!
  • ~anaia
    (2010-12-20 11:45)
    BRODKA zrób coś ze sobą, na litość boską! Jesteś beznadziejna od stóp do głów, od tych niebieskich butów po okropną fryzurę. Nie stać Cię na stylistę?
  • ~kobieta
    (2010-12-20 11:41)
    Fatalne zdjęcia deformująe proporcje ( krótkie nogi, wielkie głowy) to taka moda obecnie. W zachodnich czasopismach wszystkie zdjęcia celebrytów tak wyglądają. Dziwię się, że tym fotografom jeszcze któraś z pań po ryju nie nastukała! Ale swoją drogą i one powinny się nauczyć ustawiać te swoje krzywe nożyny!
    A kreacje? Czarna rozpacz. Elegancja to dziś zapomniany temat. Dzisiaj są przebierańcy.
  • ~Arizona
    (2010-12-19 19:23)
    Żadna kreacja nie jest trafiona a w ogóle nie ma na kogo popatrzec z przyjemnością , jedne maja głowy jak konie a pozostałe nózki "kozie"
  • ~ulka
    (2010-12-13 18:47)
    Pierwsza z lewej to Wendzikowska super kobieta, klasa.
  • ~Anka
    (2010-12-13 17:05)
    Ktoś fotografuje te panie z góry, wtedy głowa i korpus wychodzą duże, a nóżki króciutkie, prawie ich nie ma. To najgorsze fotografie mody jakie widziałam!! W tym obiektywie każda super zgrabna babka wygląda pokracznie.