• ~rr
    (2010-12-19 19:04)
    śliczna i elegancka - polskie dziewczyny zwłaszcza celebrytki niestety z reguły stylizują się na kobiety uliczne - patrzcie i uczcie się !
  • ~vh
    (2010-10-04 17:07)
    pomyslec ze maz ja pral az stracila sluch w jednym uchu... nienormalny facet - zawodowy bokser i prywatnei damski bokser - jak mozna tluc tak kobitke?
  • ~Baca
    (2010-10-05 10:33)
    Awedług mnie to ona jest paskudnie brzydka. Popatrzcie na twarz i porównajcie do pięknych Polek. Gdyby nie nazwisko i kolr skóry wcale bym się za nią na ulicy nie obejrzał.
  • ~Ktoś
    (2010-10-05 14:10)
    vh - nie zawodowy bokser tylko aktor, do tego seksoholik.
    Baca - już przestan o tych Polkach, w kółko tylko te mity - dziewczyna jest piękna i kropka. Jak nie widzisz, to ja nie wiem za kim się oglądasz. Za Justyną Kowalczyk (z całym szacunkiem dla Justyny)? Poza tym nie obejrzałbyś się... Haha jasne. A jakby ci pokazała cycka, to byś gryzł jak kot boczek. Przestań chłopie, łatwo szczekać, jak się wie, że ci nie grozi nawet powąchanie jej stopy.
  • ~J-23
    (2010-10-05 19:02)
    Piękna Halle w Warszawie-każdy jak widać ma różne poczucie piękna w tym wypadku to nieporozumienie
  • ~ANCYMONEK78
    (2010-10-05 23:19)
    JA TEZ UWAZAM ,ZE TO NIEZLA BABKA DO TEGO MAMUSKA,DLA MNIE JEST BARDZO KOBIECA I MA W SOBIE TO COS...A JAK SIE KOMUS NIE PODOBA TO NIECH SIE NIE GAPI .
  • ~Super
    (2010-10-06 07:25)
    Dziewczyna Bonda, agentka CIA w Polsce. Super.
  • ~GGG
    (2010-10-07 12:27)
    PIĘKNA KOBIETA Z NIEJ.TYLKO POZAZDROŚCIC TAKIEJ URODY,FIGURY I TALENTU.W KAŻDYM FILMIE GRA ZNAKOMICIE.POLECAM FILM GOTHIKA.POZD.
  • ~Żul
    (2010-10-08 13:44)
    Niezła ale nasze kobietki to cudeńka, mniam mniam.
  • ~mala
    (2010-10-15 06:51)
    ... - ona jest ladna .