Janda dosadnie o wierszu Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego". "Czuję się jakby ktoś mnie opluł"

| Aktualizacja:

Mam medal Człowieka Wolności, medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy, ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas. Jarosławie, pan jest coś jeszcze winny bratu. Dokąd idziecie z Polską? - mówiła wzburzona aktorka komentując w Radiu ZET wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-09-12 13:32)
    Lewackich zakłamanych , celebrytów Polacy już na szczęście nie słuchają !!!!!!!! Maja swoje wartości !!!!
  • ~Antonia
    (2017-09-12 14:05)
    Jak można się tak wypowiadać , bez kultury, jej określenia są prostackie, obrzydliwe, wstyd ,żeby z powodów prywatnych, miec takie zdanie.KIedyś lubiłam Jandę ale po tym jak pokazała swoja prawdziwa twarz zmieniłam radykalnie zdanie .
  • ~nauczyciel
    (2017-09-12 14:09)
    Janda ma problemy z czytaniem, bo ten wiersz Rymkiewicza ma juz kilka lat, a Janda przeczytala go dopiero teraz. Poza tym Janda dostala te odznaczenia europejskie tylko dlatego, ze wspiera klike Merkel, bo przeciez Janda nie dala nikomu pracy, nie dokonala wynalazku i nie opracowala nowego systemu lepiej zwalczajacego bezrobocie w UE.
  • ~Kill
    (2017-09-12 14:19)
    Mozgi pisowcow zamieniaja sie w galarete! Do tych wszystkich absurdalnych wystapien, dzialan dochodzi teraz kult jednostki! Pisdziady, postawcie jeszcze za zycia waszemu bozkowi pomnik , wielkosci Jezusa w Rio, np na jakims monstrualnym kopcu nad Wisla. Ten pomnik musi przerastac wszystkich Stalinow i Kimow!
  • ~as
    (2017-09-12 14:29)
    co ta pani w ciężkim klimakterium wygaduje!!!!!!!!!!!!!!!!! nie można jej słuchać !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~G eza
    (2017-09-12 14:43)
    Wyjatkowo bolesne przekwitanie.
  • ~Pisbolszewia niech trolluje u siebie
    (2017-09-12 14:49)
    Pisia holota zasmieca fora prostackiej,faszystowski plwocinami.
  • ~Jesteśmy z Panem, Panie Jarosławie!
    (2017-09-12 14:58)
    Te wściekłe ataki targowicy na PIS tylko potwierdzają słuszny kierunek PIS-u i przynoszą tylko chlubę obecnemu Rządowi.
  • ~Roderyk.
    (2017-09-12 15:10)
    Tym komentarzem pani Janda sama się o....a .
  • ~ktos
    (2017-09-12 15:12)
    jandzie w głowie sie przewróciło
  • ~Ob RP
    (2017-09-12 15:20)
    Dobrze pani czuje jakby ktoś wyróżnienie.czynił Poeta ,który pisze bo umie składać litery ,dla mnie jest produktem trzewi.Co naprawde czuć jak w latrynie.
  • ~od casuf jak budowalim Ursynuf po lubilim akto ruf nasech
    (2017-09-12 15:27)
    zobacta kochane ludzi, ze od casuf kiedy nastal milosciwie panujoncy nam... internet to nastala obstrukcja niesamowita, ze yelita nie pracujo clonkam po wodu jonc tzn. zatwar dze nie ze tkanki mientkie nie wspol pracjo z krengoslupem moralnem i ludzi tylko sie smie jo
  • ~ogrodnik
    (2017-09-12 15:36)
    Krysia nam brzydko przekwita.
  • ~Nie znosze patologii
    (2017-09-12 15:38)
    ta stara kutwa juz dawno po-winna byc opluta!!
  • ~braunal
    (2017-09-12 15:46)
    wyjedz babo i nigdy nie wracaj
  • ~Led
    (2017-09-12 15:56)
    Głupota PiS u jest większa niż miłosierdzie Boże.Wiecie czego najbardziej się boję głupoty ludzkiej przechodzącej w paranoję.
  • ~Lemon
    (2017-09-12 16:11)
    Chętnie urzeczywistnię to odczucie.
  • ~kamyk
    (2017-09-12 16:13)
    to naszo polskie bzdziewie nareszcie upada...chyba. puszcza .już bąki i bulki tylko.Troche smierdzi ale już tyle przezyliśmy...oby zatonyło
  • ~Monachijski
    (2017-09-12 16:16)
    Wraca kult jednostki. Pewnie za kilka lat ci obecni internetowi piewcy PIS-u i Kaczyńskiego będą tworzyć nową "Solidarność" aby obalić reżim.
  • ~terlecki z płochocina
    (2017-09-12 16:32)
    ma rację Janda

Może zainteresować Cię też: