Janda dosadnie o wierszu Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego". "Czuję się jakby ktoś mnie opluł"

| Aktualizacja:

Mam medal Człowieka Wolności, medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy, ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas. Jarosławie, pan jest coś jeszcze winny bratu. Dokąd idziecie z Polską? - mówiła wzburzona aktorka komentując w Radiu ZET wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~XXXX
    (2017-11-06 21:30)
    P Jando pomieszalo sie P calkowicie w pustej muzgownicy nie dostaje P dotacji na swoj teatr i krew P zalewa teraz jest Rzad sprawiedliwy UCZCIWY im wiecej szczekacie na PIS tym bardziej notowania Ida w gore P Kaczynski jest czlowiekiem uczciwym sprawiedliwym ! Daj Bog niech PIS rzadzi jak najdluzej teraz widac duza poprawe zlodzieje sie boja !
  • ~SAK
    (2017-09-24 22:44)
    Dziwi mnie, że p. Jandzie nie podoba się piękny wiersz p. Jarosława Marka Rymkiewicza o p. Kaczyńskim. No, może artystycznie nie jest tak dobry jak Władysława Broniewskiego „SŁOWO O STALINIE”, ale ideologicznie nie widzę żadnej różnicy. Prawdą jest, że Broniewski pisał pod przymusem, bowiem bał się, że zmuszą go do milczenia, pisania „do szuflady”. Czyżby w Polsce „dobrej zmiany” poeta musiał się gnoić, aby nie umrzeć z głodu?
  • ~Polka
    (2017-09-21 04:56)
    P Jando widać jak P tęskni za PO pewnie miała P układy z PO oni dawali dotacje na P teatr bez tego p teatru i p Polacy bedą żyć ! Nie podoba się p rząd PISu niech p wyjedzie z tego kraju p tylko robi wielki bałagan niech P zabierze ze sobą tych co robią bałagan ! Do widzenia !
  • ~ala
    (2017-09-19 00:02)
    Totalna opozycja to chlew, nowa kooooltooora.
  • ~Czas na refleksje
    (2017-09-17 00:42)
    Ludzie, opamiętajcie się! Kogo Wy bronicie i skaczecie sobie do oczu, obrażając się dotkliwie nawzajem.Przecież Wy się z własnej woli spalacie. Żadna formacja partyjna w tym kraju, (ani PiS, ani PO, ani inne) nie jest warta Waszych emocji i nie zadba o Wasze potrzeby. Członkowie tych partii, których tak zawzięcie bronicie, mają Was w nosie i dbają wyłącznie o własne interesy. My obywatele służymy im, jako narzędzia w dostaniu się do parlamentu i władzy. Kiedy wreszcie to zrozumiecie i zaczniecie racjonalnie oceniać sytuację i egzekwować od członków partii rządzących wykonywania zobowiązań składanych w kampaniach wyborczych? Pamiętajcie, że Ci ludzie to nasi pracownicy, których przez cztery lata kadencji utrzymujemy. Mamy więc prawo oczekiwać, na bieżąco oceniać i rozliczać z wykonywanych na naszą rzecz usług. Wy tymczasem dajecie się wmanewrowywać w ich gierki i manipulacje i nie macie z tego kompletnie nic oprócz zszarpanych nerwów i narastającej w Was nienawiści prowadzącej do pogłębiającego się kryzysu społecznego!!! Chyba wszystkim nam zależy na dobrych relacjach między nami i poprawie warunków naszej egzystencji. Przemyślcie to na chłodno i wyciągnijcie wnioski.
  • ~vis
    (2017-09-16 11:41)
    Mnie równiez ktoś opluwa od kilku dobrych lat, ale na pewno nie jest to p. Rymkiewicz, ani p. Kaczyński
  • ~willy
    (2017-09-15 09:56)
    Oddajmy Polskę światu - całkiem zgrabna dewiza...
  • ~ben
    (2017-09-14 11:20)
    Jandzie w głowie sie pomieszało, ale mniej potrząsa łbem,
  • ~maly
    (2017-09-14 09:53)
    Janda ty stara suko ja bym cie nie opluł ale obrzygal.
  • ~Monachijski
    (2017-09-13 21:26)
    Jak można tak krytykować największego polskiego poetę PIS-u
  • ~Aktor
    (2017-09-13 21:13)
    Miała okazje milczeć a cały czas ujada , kiedy ona zmądrzeje.
  • ~befana
    (2017-09-13 20:00)
    A ja tak jakby mnie Jandzia POrzygała. Won, zębata maszkaro!
  • ~wilk
    (2017-09-13 19:57)
    Ja mogę panią opluć i to w tej chwili , to co pani robi w tej chwili jest wstrętne .Gdzie pani była za PZPR z tym lamentem o demokracji ????
  • ~Ala
    (2017-09-13 19:17)
    Ja słyszałam, że ktoś na panią na.s.rał. Janda! Nie kupię już twojego kremu, bo boję się, że spłynęło do tych słoiczków to na.sr.anie na ciebie!!! Fuj!!! Cuchniesz bardzo mocno???
  • ~ New York
    (2017-09-13 18:46)
    Swego czasu Janda po wypiciu butelki wina chciala wyskoczyc z samolotu.Tak wiec nic mnie dziwi.Byc moze znowu sie opila?
  • ~JoJo
    (2017-09-13 18:33)
    Pisiaki !! zobaczcie jak swiat w okol pislandu wyglada, za 10 lat chcecie tak zyc jak w Albanii. Troche wiecej rozumu by sie kazdemu z was przydalo. po mimo tego caluski dla kazdego z was pisiakow
  • ~Kitt
    (2017-09-13 12:35)
    Aja bym osm-arkał za te finansowanie tego bajzlu przez walenia w gałe przez całe 8LAT
  • ~Sava
    (2017-09-13 10:03)
    Wreszcie ...
  • ~Mili Max
    (2017-09-13 09:57)
    Od czasu zagrania roli Heleny Modrzejewskiej, pani Janda podświadomie kreuje się na drugą po niej legendarną aktorkę polską. Poziom poczucia misji dziejowej osiągnął u niej poziom niebezpieczny i zagraża utratą prawdziwe tożsamości tej pani. Prezentuje się w różnych, acz jednostronnie określonych mediach w roli bez mała Lilii Wenedy mające być zapłodnionej duchem umarłych polityków PO (to oczywiście trawestacja J. Słowackiego), i wieszczącej upadek Polski. Finis Polonia - bez mała. Niestety! Warsztat aktorski w tej roli jest mało wyrafinowany, manieryczny, pozbawiony esprit i rzemieślniczo odtwórczy i obliczony na autoreklamę. Może myśli, że jeśli będzie hałasować w mediach, to ministerstwa uciszy ją jakąś dotacją? No to tyle rzeczowej krytyki pani Jandy w roli Matki Polki płaczącej nad grobem Platformowej Polski
  • ~Ot co
    (2017-09-13 09:54)
    Biedna, albo na nia pluja, albo sr..ja, tylko wspolczuc.

Może zainteresować Cię też: