Styl Agnieszki Szulim nie zawsze był pochlebnie oceniany przez krytyków mody, obecnie jednak dziennikarka uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN chętnie pokazuje się w luksusowych ubraniach pochodzących od najlepszych projektantów, nie tylko polskich.

Najbardziej ekskluzywna rzecz w mojej szafie? Mam bardzo ładny nowy nabytek z Moliera 2, przepiękną torebkę, to może być ona. Torebki, to są te najbardziej ekskluzywne elementy mojej szafy – mówi Agnieszka Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda TVN twierdzi, że nie przywiązuje się do rzeczy, w tym także do ubrań. Lubi, gdy w jej garderobie coś się dzieje, dlatego często zmienia jej zawartość. Ubrania, których nie zamierza dłużej nosić, bez żalu oddaje koleżankom, chętnie też wymienia się ubraniami z zaprzyjaźnionymi kobietami.

Dużo rzeczy rozdaję. Lubię jak one żyją, jak czegoś nie noszę, to staram się to puszczać dalej, żeby nosił ktoś inny i żeby to miało jakieś swoje drugie życie – mówi Agnieszka Szulim.

Jest jednak sporo ubrań, które dziennikarka darzy sentymentem. Są to rzeczy otrzymane w prezencie, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach. Należy do nich m.in. peleryna w stylu vintage, którą gwiazda dostała od swojej stylistki. Peleryna dość długo leżała nieużywana w szafie, stylistka nie miała na nią bowiem dobrego pomysłu.

Więc ją trochę przerobiła i pomyślała, że będzie dobrze pasowała do mnie i rzeczywiście ją pokochałam – mówi Agnieszka Szulim.