Gdy na świat przyszła jej córka, aktorka szybko zapowiedziała, że bierze się za siebie i przyznała, że w trakcie ciąży niczego sobie nie odmawiała. Teraz jednak zależy jej na tym, by jak najszybciej wrócić do poprzedniej figury.

- W trakcie tych dziewięciu miesięcy trochę za bardzo sobie pofolgowałam. Szczerze mówiąc, nie przypuszczałam, że po urodzeniu dziecka waga będzie się na tym samym poziomie utrzymywać. Myślałam, że szybko to zrzucę - przyznała Jessica Simpson.

Dlatego też obecnie bardzo intensywnie ćwiczy. I często opowiada o tym, jak ciężko jest zrzucić tych parę zbędnych kilogramów. Chce w ten sposób zwrócić uwagę innym kobietom, które też postanowiły trochę sobie w trakcie ciąży pofolgować.

- Moje ciało nie reaguje już tak dobrze na zewnętrzne bodźce i nie chce tak szybko tracić kilogramów. Nie jestem na pewno supermodelką, która obsesyjnie dba o wygląd, ale trochę chciałabym zrzucić. Robię to również dla swojego zdrowia. W końcu odpowiedzialna jestem także za swoją córeczkę - zaznaczyła.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!