Beyonce udaje ciążę? Oto rzekomy dowód

| Aktualizacja:
X

Dwa miesiące temu, podczas gali MTV, Beyonce obwieściła światu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od tego czasu, w amerykańskich mediach nie cichną spekulacje, jakoby ciąża artystki była udawana. Oliwy do ognia dodały ostatnie zdjęcia zrobione podczas wywiadu dla jednej z Amerykańskich stacji. Zdaniem wielu osób, ciążowy brzuch Beyonce wyglądał jak atrapa.

Na plotkarskich portalach pojawiają się doniesienie, jakoby Beyonce miała udawać ciążę. Zdaniem wielu osób, już podczas pamiętnej gali MTV, gdzie artystka obwieściła światu radosną nowinę, jej brzuch był znacznie większy niż wskazywałby na to okres ciąży i późniejsze zdjęcia artystki robione przez paparazzich. Wówczas twierdzono, że piosenkarka założyła atrapę, żeby nikt nie miał wątpliwości, że naprawdę jest w ciąży.

Teraz jednak, w internecie pojawiają się filmiki z zapisem ostatniego wywiadu, jakiego piosenkarka udzieliła jednej z amerykańskich stacji. Zbliżenia pokazują, że w trakcie, gdy Beyonce siada na fotelu, jej brzuch ulega nienaturalnemu spłaszczeniu. Wiele osób dopatruje się w tym potwierdzenia tezy, jakoby artystka nie była w ciąży.

Dlaczego Beyonce miałaby udawać, że jest w ciąży. Niektóre media twierdzą, że artystka wynajęła surogatkę, która ma urodzić jej dziecko. Zwolennikom tej spisowej teorii nie przeszkadza nawet fakt, że Beyonce została sfotografowana z ciążowym brzuchem w bikini na jednej z chorwackich plaż, gdzie odpoczywała ze swoim mężem Jayem Z.

Oto jeden z wielu filmików, jakie pojawiły się na portalu YouTube, które mają być dowodem na to, że podczas telewizyjnego wywiadu Beyonce miała sztuczny brzuch. Jak sądzicie, czy artystka naprawdę udaje ciążę?

http://youtu.be/ZqYIsTNl4mM

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Media
  Powered by ContentStream
  • ~Gosc
   2011-10-12 17:33
   wyglada na udawanie, ona nigdy nie miala ochoty na dziecko bo jest tak w sibie zapatrzona, ze ciaza mog;aby ja odmienic, ma 35 lat i moze nie moze miec dzieci
  • ~kts
   2011-10-12 18:24
   jakie 35 ?? 30, czyli kilka lat mniej i faktycznie sa jej zdjecia z odslonietym brzuchem i ewidetnie jest w ciazy..
  • ~Miklus
   2011-10-12 19:31
   O, ****** To są problemy, którymi żyje społeczeństwo. Media starają się, jak mogą, aby nam nic z tych arcyważnych spraw nie umknęło. Brawo!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.