- My nie jesteśmy ciasteczkiem z kremem, tylko parą najzwyklejszą pod słońcem. Żyjemy jak inni. Nie żadni fashion people, tylko para fajnych ludzi, którzy się spotkali i którzy mieli szczęście w życiu. Wolałabym, żeby tak o nas myślano - mówi w rozmowie z magazynem VIVA! Karolina Malinowska.

Na początku nikt nie wierzył, że będą ze sobą dłużej niż trzy miesiące. Znana modelka, która chodziła po najlepszych światowych wybiegach, skupiona na pracy, i dziennikarz telewizyjny, prezentujący artystyczne, rozrywkowe warianty życia, do którego robią oko wszystkie kobiety, bez wyjątku. Tymczasem mija już osiem lat od ich ślubu i nie tylko nie zamierzają się rozstawać, ale z odmiennych postaw uczynili jednolitą całość. Rodzinę. Niedawno urodził im się drugi syn – Christian. Starszy, Fryderyk, niebawem skończy dwa lata. A oni? Są coraz bardziej, bo bardziej świadomie, zakochani. Już nie tylko w sobie, ale też w zwykłym życiu, jakie wiodą, w domu, jaki stworzyli, w rodzinie, której dali fundamenty.

Piękna i wciąż szczęśliwa para opowiada w najnowszym numerze magazynu VIVA! tym, co jest dla niej najważniejsze i jak wygląda zwykłe życie znanych ludzi.

Dajcie wiarę, że ich dzień nie różni się od Waszego...?