W życiu Magdaleny Schejbal doszło ostatnio do wielu zmian. Podobnie, jak grana przez aktorkę Ewa Drawska z serialu „Szpilki na Giewoncie” zmieniła mieszkanie i zakochała się w przystojnym góralu.

Kilka miesięcy temu aktorka rozstała się z ojcem swojego 1,5-rocznego synka Ignacego. Mimo to Magdalena Schejbal nie zamknęła się na nową miłość.

– Jestem osobą, która zawsze wierzy w miłość. Po różnych przejściach z mężczyznami zawsze szłam przez życie z przekonaniem, że najwyraźniej to nie było to, czego szukałam – mówi nam gwiazda.

– Porażki nigdy nie zniechęcały mnie do kolejnych związków. Oczywiście musiałam swoje przepłakać, ale szybko stawałam na nogi – dodaje. Los sprawił, że niedługo po ostatnim rozstaniu Magda spotkała mężczyznę, dzięki któremu zapomniała o przeszłości.

Wendzikowska rozpoczyna nowy etap w życiu


Wszystko wydarzyło się na planie polsatowskiego serialu „Szpilki na Giewoncie”. Ona gra w nim główną rolę, on zagrał w produkcji epizod – członka miejscowej kapeli. Magdalena i przystojny góral szybko wpadli sobie w oko. Kwestią czasu było płomienne uczucie i niezwykła więź, które się między nimi narodziły.

Obecnie Magdalenę Schejbal częściej niż w Warszawie można spotkać w Zakopanem, gdzie mieszka jej ukochany. I nie ma wątpliwości, że odgrywa on w życiu aktorki wielką rolę. Bo kiedy zapytana o to, czy czuje się szczęśliwą kobietą, odpowiada bez zastanowienia:

– Mam cudownego synka, wspaniałego mężczyznę u boku, kochającą rodzinę. Przyjaciół, którzy są przy mnie. Mam fanów, którzy mi kibicują. Mam przecudowne nowe mieszkanie. Jestem zdrowa, spełniam się zawodowo. Czego chcieć więcej...

Wendzikowska rozpoczyna nowy etap w życiu