• ~Sokular
    (2018-04-24 08:11)
    PEŁNY SZACUN !!!!!!!!!!!! tak wyglądać w kilka godzin po porodzie?!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyna z charakterem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiliam dobrze wybrał!!!!!!!!!!! GRATULACJE dzieci i SUPERŻONY
  • ~XIP
    (2018-04-24 09:51)
    co trzeba zrobić? Trzeba być księżną, żoną następcy tronu
  • ~jak to dobrze byc ksiezna
    (2018-04-24 11:44)
    Pewnie w czasie porodu usmiechala sie ( zawsze jest usmiechnieta ) i machala reka do poddanych. Tego wymaga etykieta.
  • ~Paniusia
    (2018-04-24 13:52)
    Ludzie, zwlaszcza kobiety nie zazdroscie! Na taka kondycje trzeba sobie zapracowac. Ona napewno nie lezy godzinami na kanapie zajadajac sie slodyczami, albo chipsami. Napewno codziennie uprawia sport. Ja bede miala wkrotce 65 urodziny, ale figury moglaby mi niejedna 30 latka zazdroscic. Ale mam to nie tylko ( po czesci tak) dzieki genom, tylko tez dlatego, ze sie byle czym nie obzeram, a po drugie chodze prawie codziennie na sport i latino tance. Trzepac tylkiem tez potrafie w rytmie samby , jak jakas latina. Wiec , na zdrowie i ladna figure trzeba nieraz ciezko pracowac!
  • ~Paniusia
    (2018-04-24 13:32)
    Mnie tez w godzine Po pojdzie poslali z sali porodowej do pokoju z dzieckiem na rekach. Pacjentki , ktore tam lezal , niektore po ciezkich porodach spytaly: to ty juz po? Czy to twoje dziecko? Mialam 31 lat, bylam szczupla , wysportowana, porod trwal 20 minut, nie bylam w ogole wykonczona! Mnie nie dziwi, ze ona tego samego dnia do domu. Tam jej i dziecku dobrej opieki nie bedzie brakowalo! Ja sie o nic nie martwie!
  • ~nika
    (2018-04-24 09:58)
    zacisnęła zęby i poooszła. Mocno to nienaturalne.
  • ~Xiąże Xawery
    (2018-04-24 15:44)
    Członkowie rodziny królewskiej mają tak napięty kalendarz, że większość z was by wymiękła. Po tygodniu wrócilibyście z płaczem do swoich M3 w ramie Ha, żeby sobie spokojnie posiedzieć przed TV przy piwku/wódeczce (niepotrzebne skreślić) i pooglądać wasze ulubione seriale.
  • ~andy
    (2018-04-24 19:54)
    co was to matoly obch odzi prywatna sprawa zostawcie tych wszystkich nic nie znaczacych ludzi w spokoju sasiedzi sa wazniejsi
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-04-25 17:41)
    Po jakim porodzie, wyjęli jej z brzucha pod narkoza, nawet nie wie, które to z kolei
  • ~Joanna
    (2018-04-25 15:53)
    Co za kretyn pisał ten artykuł - wystarczy dobra wizażystka, a to nie średniowiecze i dziecko rodziła księżna matole - wszystkiego naj,naj,naj lepszego w dniu urodzin!!!!!!!!!!!! niech się dzieciątka zdrowo chowa!