• ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-10-25 13:55)
    W POlskim SEJME JESZCZE NIE GŁOSOWANO NA TRZY RĘCE , ZA TO GŁOSOWANO NA DWIE RĘCE , SPRAWCĄ TEGO GŁOSOWANIA JEST DZIŚ DORADCA WSI-ŻYRANDOLA , POSEŁ Z BYŁEJ UNII-WOLNOŚCI pan jan lityński .
  • ~maciejuspicieju?
    (2012-10-25 14:10)
    dla zibiego litynski to wróg smiertelny , a sld to przyjaciele...cały pisior..
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-10-25 14:17)
    re ...maciejuspicieju ...

    pustaczku dla ciebie jak ktoś mówi prawdę to wróg , jesteś bardzo żałosny
  • ~Alabama
    (2012-10-26 14:49)
    E j no super sprawa. To można dziecko do pracy przyprowadzać? W sumie nie spotkałam się w przepisach czy Kodeksie Pracy z zapisem zakazujący przynoszenia / przyprowadzania dziecka do pracy. Kasjerka w markecie też może przyjść z "maleństwem"? I motornicza w tramwaju? Nauczycielka?
  • ~MAREK
    (2012-10-26 16:01)
    Nie stać europosłanki na NIANIĘ ,CZY OD DZIECKA ROBI Z CÓRKI celebrytkę ? SZOK
  • ~pinokio
    (2012-10-26 16:01)
    moja mama byla nauczycielka w tej samej szkole do ,ktorej chodzilem,czesto zostawalem na lekcjacjach ,ktore prowadzila mama ,bo bylem za maly ,by wracac sam do domu.
  • ~podatniczka
    (2012-10-26 19:53)
    Jak traktują swoją pracę? Przecież to robienie żartów z PU, ale widocznie im wszystko wolno za nasze pieniądze robią sobie kpiny.
  • ~monika
    (2012-11-20 20:16)
    Moim zdaniem przyjscie do pracy z dzieckiem, to bardzo dobre rozwiazanie na niespodziewane i wyjatkowe sytuacje. Jak najbardziej dopuszczalne jesli rodzic jest w stanie pogodzić wykonywanie pracy i opiekowanie sie dzieckiem. Jest to lepsze niz nieprzewidziane, nagle niepojawienie sie w pracy - szczegolnie w zawodach zwiazanych z wieksza odpowiedzialnoscia. Tym bardziej BRAWA dla pani Licii Ronzulli, ze szuka kreatywnych rozwiazan w "kryzysowych" sytuacjach.
  • ~HombreE
    (2012-11-20 20:19)
    zibi biedne dziecko

    gdybyś poszperał dziecko w historii głosowań polskiego sejmu z lat 1990-1998, to nagle okazałoby się , że takich głosowań i innych było więcej.

    czasami jedni głosowali za siebie i swoich kolegów, czasami głosów oddanych było kilkanaście więcej niż osób na sali .

    więc co tam nowego ma wnieść taki jeden dalszy przypadek


    drogi "zibi" : już najwyższy czas zająć się układami w polskiej sferze politycznej, gospodarczej i wymiarze sprawiedliwości.

    co "ty" na to drogie dziecko, bo ciekaw jestem.
  • ~Trzeba edukowac niemyslace zaprzanstwo ~~~
    (2012-12-30 18:36)
    Zibi - Pisz - pisz wiecej ! ! !
    bo dobrze mowisz :)))