• ~JA
    (2012-06-26 17:02)
    Dajcie spokój...
  • ~ZnawcaWszystkiego
    (2012-06-26 19:47)
    Proszę nie dbać o siebie, po porodzie możecie być jak worek na ziemniaki zaniedbane. To, że się urodziło dziecko nie spowoduje, że zaczniecie się facetom podobać takie grubsze i porozciągane.
  • ~VERA
    (2012-06-26 22:55)
    Znawco, ale to nie znaczy, że zaraz po porodzie mają dziewczyny biegać na siłownię, za wszelką cenę się odchudzać i świrować z powodu nadmiaru skóry na brzuchu! na początku powinny odpocząć, oddać się leniuchowaniu (o ile to możliwe przy maluchu ;p), powoli dochodzić do siebie, tak do roku czasu powinny wrócić do formy, a nie na JUŻ i TERAZ - brawo dziewczyny, urodziłam czworo dzieci, najdłużej dochodziłam do siebie po ostatnim, dziś nadal jestem laska pomimo 42 lat ;)
  • ~DinX
    (2012-06-27 02:32)
    Brawo dziewczyny! Jesteście piękne! Kobiecość jest w kobiecie. To uśmiech, głos, zapach i ciało - to Ty która jesteś sobą! I każdy prawdziwy mężczyzna to wie! A koniobijom NIGDY nie dogodzi żadna!
  • ~pytanie
    (2012-06-27 07:25)
    a przed nie zasługuje na szacunek?
  • ~Facet
    (2012-06-27 08:41)
    Natura jest piękna. I nic tego nie zmieni.
    Każdy głupek potrafi udawać ładnego i zadbanego edytując zdjęcia w komputerze - ale życia nie oszuka.
  • ~Oldboy
    (2012-06-27 15:13)
    O czym wy mówicie ? O obiektach do rżnięcia, czy o Kobietach, o żonach ? CO TO MA za znaczenie, ze troszkę przytyła ? Jeśli nadal interesują Cię TYLKO smukłe, to nie dojrzałeś, nigdy nie będziesz mężczyzną, tylko do śmierci - chłopczykiem...
  • ~Jaga
    (2012-06-27 14:56)
    Nie oszukujmy się ,kobieta po porodzie nigdy nie wróci do wymiarów i wyglądu z przed ciąży.Oczywiście i na to są sposoby ,które stosują gwiazdy czyli poprostu chirurgia plastyczna,podniesienie biustu i korekta brzucha,korekta i plastyka waginy(jeśli poród był naturalny),liposukcja,botoks ,laser i zaawansowane techniki kosmetyczne.Niestety takie kompleksowe zabiegi w dobrej klinice to ok.100-180 tysięcy złotych (wraz z kompleksową rechabilitacją)więc kogo stać ,ten może to zrobić,Toteż szanowni panowie zamiast mieć pretensje do żon,że grube i nie przypominają gwiazd filmowych -jazda do roboty i zafundować małżonce te zabiegi!!!A pretensje możecie mieć co najwyżej do siebie ,że marnie zarabiacie ,jesteście mało mobilni i przez to żony nie stać!
  • ~mama Gosia
    (2012-06-27 17:20)
    po porodzie mozna mieć doskonałą figurę - chętnie się z paniami skonatktuję (npaiszcie JAK) i opowiem co i jak robiłam (bez drakońskich metod) na to, żeby nie został ślad po ciąży
  • ~vvv
    (2012-07-01 01:19)
    Droga Jago - owszem po porodzie można wrócić do swoich wymiarów, ja niezmiennie po czterech ciążach wracałam - ale to trzeba chcieć, nie tylko gwiazdy mogą dojść do siebie po porodzie. My "niegawiazdy" również sobie poradzimy - tylko czasu więcej potrzeba :) Brawo uśmiechnięte mamy - jesteście PIĘKNE :)