Córeczka Kasi Bujakiewicz wkłada główkę do pyska amstaffa, ona to nagrywa i publikuje. Internauci nie wytrzymali...

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych filmik sprzed około 8 lat, na którym widać jak jej kilkumiesięczna wtedy córka bawi się z psem. Nagranie zostało opatrzone opisem, z którego wynika, że gwiazda wspiera w ten sposób fundację AST i zachęca o przekazywania jej 1% podatku. Niestety, niektórym jej fanom to się nie spodobało...

wróć do artykułu
  • ~Jo
    (2018-04-17 17:40)
    Psa to trzeba umieć wychować a ci co piszą te denne komentarze o zagrożeniach prawdopodobnie sami je stwarzają sam mam małą córkę i sukę amstaffa i wiem jak te psy są opiekuńcze więc zastanowić się nad tym co piszecie *******
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-04-16 22:02)
    ciekawe czy by swojego dzyndzla tam wsadziła
  • ~On
    (2018-04-16 06:50)
    W Niemczech psy zagryzly w ostatnim tygodniu dziecko i dwoch doroslych. Chodowla takich psow powinna byc zabroniona . Taki naly kundekek , czy pudelek tez moze ugrysc, ale nie na s m i e r c, ale taka specjalnie do tego wyhodowana b e s t i a zawsze moze! , bo ma bron, czyli uzebienie. Te psy sa niebezpieczne, niezaleznie od chowania!
  • ~Helena
    (2018-04-15 23:59)
    Mojego syna pogryzł własnie taki pies co "lubi dzieci" i "nic mu nie zrobi"
  • ~annna
    (2018-04-15 23:43)
    nastepna *********** baba..gdzie prokurator..przeciez to stanowi zagrozenie dla zycia i zdrowia dziecka...!!!
  • ~Bader
    (2018-04-15 21:07)
    Niestety głupota ludzka przekracza i to znacznie obszar wszechświata
  • ~kork
    (2018-04-15 20:24)
    zwykła bezmyślność, dziecko wkłada głowę ale jednocześnie może rączką uszczypnąć psa, i mimo szkoleń pies może zachować się jak dzikie zwierzę. Dla mnie to głupota, tym bardziej, że pies to rasa groźna, ale może celebryckie psy mają IQ ok 150 ...
  • ~echo
    (2018-04-15 13:15)
    Stacilam szacunek dla tej pani Jej bezmyslnosc jest jak kosmos Jej eksperymenty na wlasnym dziecku sa porazajace Zachwycac to sie mozna innymi. rzeczami a nie kosztem zagrozenia zycia dziecka udowadniac ze piesek jest cacy Porazajace i przerazajace !!!!!!!!!!!
  • ~wszystko dobre ,ale bez przesady
    (2018-04-15 12:01)
    Ten pies prawdopodobnie urodzil sie w wychowal w rodzinie. Jest czlonkiem rodziny i nic dziecku nie zrobi. Moze go tylko obronic a pogryzc to moze tych niezadowolonych co tu sie wypowiadaja
  • ~kob.
    (2018-04-15 10:33)
    gdzie ta kobieta ma rozum.kompletnny brak odpowiedzialności.gdzie służy
  • ~weterynarz
    (2018-04-14 20:33)
    Pies to dzikie zwierze.Mamuśka ma szczescie ze pies zaliczany do zabójców był nażarty...
  • ~macoch
    (2018-04-14 13:46)
    Większym zagrożeniem jest wożenie dziecka samochodem (kilkaset ofiar śmiertelnych rocznie)
  • ~co za badziewie
    (2018-04-14 11:27)
    A roczna Monika sciaga majtki i szuka ratownika.
  • ~polio
    (2018-04-13 20:26)
    Ale to taka madra pani. Nawet miala zostac radna. Czy wszyscy celebryci sa tacy inteligentni? Czy tylko takich graja ?

Może zainteresować Cię też: