Gdzie urządzić dziecku niebanalną fetę? Jak sprawić, aby latorośl przeżyła niezapomniane chwile? Na Wasze doświadczenia związanez organizowaniem najmłodszym urodzinowych zabaw czekamy pod adresem:

anna.diduch@dziennik.pl

p

KOLORADO

ul. Konarskiego 88

tel: 022 666 02 60

Wszystko to w kolorowych salach placu zabaw przy Konarskiego. A jest gdzie pohasać: zjeżdżalnie, ogromny basen z piłkami, tajemnicze tunele, ścianka wspinaczkowa dla małych dzieci, sieci do wspinania. Jest też odpowiedni sprzęt do zabawy: wystrzałowe armatki, działka pneumatyczne i miłe panie, które z uśmiechem na twarzy poprowadzą zabawę nawet dla najbardziej wymagających maluchów. Wystarczy tylko zaprosić miłych gości. – Zamówiliśmy termin, wynajęliśmy salę, wybraliśmy menu, a pani odpowiedzialna za organizację wszystkim się zajęła. Był czas na zabawę i na poczęstunek – mówi Kamila, mama Klaudiusza, któremu imprezę z okazji piątych urodzin zorganizowała właśnie w Kolorado. Można przynieść własne jedzenie albo zamówić catering na miejscu. Do wyboru jest tort z bitej śmietany z owocami i dedykacją w cenie od 35 – 70 zł, soki, drobne słodkie przekąski i owoce sezonowe (od 9 zł za osobę). – Dużą zaletą Kolorado jest fakt, że nie znajduje się w centrum handlowym, urodziny tam są świętem, a nie dodatkiem do zakupów – mówi Kamila.

---

ZABAWA W PIRATÓW CZY W GWIEZDNE WOJNY?

RCR Hulakula

ul. Dobra 56/66

tel. 022 55 27 467

Najważniejsze, żeby nasza pociecha umiała się zdecydować. Bo w Hulakula są dwa place zabaw. Pierwszy – Hulaland, przeznaczony dla dzieci do 7 roku życia, to bajkowy świat zaaranżowany na bezludną wyspę. Spodoba się przede wszystkim maluchom lubiącym zabawę w piratów. W drugim – Hulaparku – najlepiej będą się czuły starsze maluchy – plac przygotowany jest dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Wystrój sali przypomina statek kosmiczny. Po szaleństwach na placu zabaw na dzieci czekać będzie poczęstunek. Wynajęcie pokoju urodzinowego kosztuje 100 zł za 2 godziny. Szczegółowy cennik, rabaty, oraz kontakt do osoby zajmującej się organizacją przyjęć znajduje się na stronie internetowej www.hulakula.com.pl. – To bardzo fajne miejsce dla dzieci, jest gdzie brykać, ogromna przestrzeń, w której nie sposób się nudzić – tak o Hulakula napisała nam mama czteroletniej Zosi.

---

Fikoland

Warszawa Mokotów, ul. Wołoska 12

tel. 022 541 34 85

Labirynt tuneli przestrzennych, zjeżdżalnia i suchy basen z piłeczkami. To tylko część atrakcji, które czekają małych gości Fikolandu. Nawet najbardziej żywiołowe maluchy nie powinny narzekać na brak rozrywek. Znajdzie się coś dla amatorów szaleństw w kolorowych piłeczkach i wielbicieli zabaw strategicznych. Dla tych ostatnich stworzono wielopoziomowy labirynt. Poszukując drogi do zjeżdżalni, można wcielić się w pilota statku kosmicznego, a nawet zaprzyjaźnić się z robotem. Do dyspozycji dzieci są również dwie salki urodzinowe. Rodzicom, którzy zdecydują się urządzić tutaj przyjęcie dla swoich pociech, organizatorzy gwarantują poczęstunek w postaci chipsów, żelków, ciastek i zimnych napojów. W programie jest malowanie twarzy, a dla chętnych pokaz iluzjonisty.

---

Centrum rozrywkowe dla dzieci

Kids’ Planet

ul. Kabacki Dukt 18

02-798 Warszawa

tel. +48 608 77 44 44

„Ten klub malucha to fajna sprawa. Malujemy, bawimy się, śpiewamy i tańczymy” – napisała jedna z mam na forum internetowym. Atrakcji nie zabraknie również podczas imprez urodzinowych oferowanych przez Kids’ Planet. Uczestnicy przyjęcia zostaną zaproszeni do zabawy, której celem będzie znalezienie ukrytego skarbu w towarzystwie piratów. Dziewczynkom czas urozmaicać będą wróżki i księżniczki. Młode damy mogą liczyć na wykonanie profesjonalnego makijażu, na małych piratów czekają kolorowe tatuaże. O dobrą zabawę podczas przyjęcia zadbają profesjonalni animatorzy. W przerwie urodzinowych szaleństw maluchy zostaną poczęstowane tortem.

---

Fantasy Park

ul. Powsińska

tel. 022 331 70 90 wew. 101

„Powiedz nam tylko, o czym marzy twoje dziecko, a resztę pozostaw nam...” – zachęcają rodziców organizatorzy, a to oznacza, że nawet najbardziej szalone pomysły naszych pociech są tu możliwe do zrealizowania. Fantasy Park to idealne miejsce na przyjęcia dla maluchów o niespożytej energii. Każdy z małych gości będzie mógł spróbować swoich sił w kręglach i grach zręcznościowych. Do dyspozycji dzieci jest także plac zabaw ze zjeżdżalniami, tunelami i ruchomymi mostami. Mali uczestnicy przyjęcia mają szansę zabawić się w małych konstruktorów lub dać sobie zrobić wymyślne makijaże. O bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci zadbają wykwalifikowani opiekunowie.