Dzięki opasce Infoband™, na której opiekunowie mogą napisać imię dziecka oraz swój numer telefonu, zagubione dzieci mogą szybko i łatwo wrócić do swoich rodziców. Opaski Infoband™ to bezpieczeństwo dla dzieci jak i dla rodziców: podczas wspólnego wyjazdu w góry, wyjścia na basen czy też do galerii handlowej. Ale to nie wszystkie jej zalety. Dzięki opasce Infoband™ możemy w łatwy i prosty sposób poinformować opiekunów w przedszkolu lub w żłobku czy nasze dziecko jest na coś uczulone lub czy cierpi na jakąś chorobę np. cukrzycę.

DLA CHŁOPCÓW I DLA DZIEWCZYNEK

Opaski są wykonane z miękkiego materiału, który jest wolny od toksyn i alergenów, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska i nie powoduje alergii. Opaski Infoband™ posiadają unikalny system zapięcia, który poprzez wymuszone odpinanie oburącz, jest właściwie nie możliwe do samodzielnego odpięcia przez dziecko. Opaski są wodoodporne i wielokrotnego użytku. Można na nich pisać zwykłym długopisem.

Opaski Infoband™ są dostępne w dziesięciu różnych, zabawnych wzorach z myślą o dziewczynkach i chłopcach w różnym wieku. Opaski Infoband™ są nieodłącznym akcesorium wielu rodziców w krajach Europy Zachodniej, Skandynawii, Australii i Azji. W Polsce zostały wybrane jako „SUPERPRODUKT 2009” magazynu "Mam Dziecko".

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.infoband.com.pl.