Dziennik.plKobieta

Wtorek, 22 maja 2012

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 37°C

Szok! Victoria Beckham bez makijażu

2009-09-01 | Ostatnia aktualizacja: 19:58 | Komentarze: 0 | skomentuj
Szok! Victoria Beckham bez makijażu

Szok! Victoria Beckham bez makijażu / Inne

Wszyscy myśleli, że śpi pokryta pudrem, że właściwie w makijażu się urodziła. Perfekcyjna Victoria nie pokazuje się w końcu nigdy inaczej niż w stanie idealnym. Aż tu nagle Posh, nie kryjąc twarzy, wraca z siłowni kompletnie bez make upu, spocona i błyszcząca. Jak widać, ma też swoją ludzką twarz.

Pogoda

POLSKA

Wtorek 2012-05-22

temp. min 6°C max. 31°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

To chyba pierwsze takie zdjęcie w karierze medialnej Victorii. Nie pozowane, naturalne, bez wystylizowanej postawy i twarzy-maski. Dla kolekcjonerów to gratka. Dla fanów Victorii dowód na to, że potrafi ona czasem zachowywać się jak człowiek, a nie jak luksusowy manekin.

Zdjęcie bez makijażu, na którym pomimo jego braku, pani Beckham wygląda dobrze, zrobiono jej, gdy wracała wraz z ochroniarzem z siłowni w Beverly Hills. Nie ma na sobie śladu pudru, jej twarz jest lekko spocona i błyszcząca, a na włosach ma bawełnianą przepaskę do ćwiczeń.

Po powrocie do domu, Posh wcale nie nałożyła ponownie tony pudru, tylko wzięła swoje ukochane okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy, wsiadła w Porsche i pojechała do lekarza. Jej naturalny wygląd jednak nie potrwał długo potem, ponieważ wieczorem wybierała się na mecz LA Galaxy, w którym występuje David.

Tu zobaczysz więcej zdjęć pani Beckham

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Polki to brzydule
>>> Oto mistrzyni kobiecych kształtów
>>> Demi Moore i jej dowcip roku

Mauss
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«