Amy zupełnie spontanicznie zaimprowizowała występ, podczas którego zaśpiewała swój nowy utwór. Po prostu usiadła przy klawiszach i zaczęła śpiewać i grać. „Jak tylko skończyła, podeszła do Josha, uściskała go i ucałowała” – zdradza jeden z hotelowych gości. „Jej głos jest niesamowity. Wszyscy w barze byli zachwyceni tym, że mogą jej słuchać. Zaśpiewała kilka piosenek i sprawiała przy tym wrażenie, jakby naprawdę świetnie się bawiła” - dodał.

Niespodziewany występ Amy zaskoczył gości hotelowych, jednak największe wrażenie zrobił na Joshu. „Jak tylko Amy skończyła śpiewać, para szybko wymknęła się na hotelowy taras” – opowiada jeden z słuchaczy spontanicznego występu artystki.

Josh utrzymuje, że z Amy łączy go jedynie przyjaźń. „Ona jest świetną dziewczyną, niezwykle miłą i przyjacielską. Jest po prostu urocza” – mówi młody rugbista. Jednak podczas wspólnego pobytu na Wyspach Karaibskich Amy i Josh regularnie przytulają się i całują, są niemal nierozłączni.

Coraz częściej mówi się, że Amy Winehouse szykuje się do nagrania nowej płyty. Szefowie koncernu Universal, z którym współpracuje artystka, wynajęli już dla niej studio nagrań. Sądząc po tym, w jak szybkim tempie Amy wraca do formy, możemy oczekiwać albumu na miarę bestsellerowego „Back to Black”.