PR-owcy z COTY zapowiedzieli, że nowy zapach, który jeszcze nie ma nazwy, będzie synonimem ciepła, siły i naturalności piosenkarki. "Faith Hill potrafi godzić karierę i rodzinę, nie tracąc przy tym wdzięku i stylu. Jest inspiracją dla kobiet" - chwalił gwiazdę dyrektor wykonawczy COTY Bernd Beetz.

Sama Hill zaś przyznała, że współpracami z najlepszymi "nosami" w perfumiarskim fachu i przebieranie w zapachach dostarczyło jej prawdziwej frajdy. "Wymyślanie perfum bardzo przypomina tworzenie nowego albumu. Po prostu masz nadzieję, że każdemu się spodoba" - zauważyła Hill.

>>> Gwiazdy pachną własnymi perfumami

Współpracując z COTY, Hill dołącza do sporego grona celebrytów, którym firma wyprodukowała perfumy, jak modelka Kate Moss, piosenkarki Celine Dion, Kylie Minogue, Christina Aguilera, Jennifer Lopez czy aktorzy Sarah Jessica Parker i Antonio Banderas.

Niestety, żeby pachnieć jak gwiazda country, fani Hill muszą jeszcze trochę poczekać, jej zapach trafi do sklepów w Ameryce Północnej dopiero w ostatnich miesiącach przyszłego roku.