27-letnia Sienna Miller jest równie znana ze swoich licznych romansów, co z unikatowego wizerunku. Jej styl to połączenie miejskiego casualu z neo-hippie. To ona jako jedna z pierwszych zaczęła nosić torby z frędzlami i buty saszki. Cokolwiek założy, od razu staje się to hitem.

>>>Skandaliczny pocałunek nagiej Sienny

Aktorka postanowiła wykorzystać swoją popularność i talent do stylizacji oraz siostrę - wykształconą projektantkę mody, i w połowie 2007 r. założyła własną firmę odzieżową. Twenty8Twelve wzięła swoją nazwę od daty urodzin aktorki, która obchodzi je oczywiście 28 grudnia.

Pomysł dziewczyn na sygnowane przez nie ubrania to odrobina soho, szczypta boho i esencja stylu Sienny. W przyszłym miesiącu, pomiędzy 21 a 24 lutego, zadebiutuje na profesjonalnej imprezie modowej, która może zadecydować o dalszym rozwoju i jeszcze większym sukcesie marki.

Na razie kolekcje Sienny i Savanny sprzedają się doskonale, ale aktorka nie znalazła jeszcze uznania w branży. Dlatego zapewnia: "Jesteśmy (razem z siostrą) bardzo podekscytowane. Czujemy się gotowe, aby przejść na kolejny poziom rozwoju".

Niestety, Miller nie zaprezentuje ubrań osobiście na wybiegu. Zamierza razem z siostrą komenderować modelkami zza kulis pokazu.